آخر هفته ها شادتر باشید

۰۵ اسفند ۹۵

شاید برای بسیاری از ما هم پیش آمده باشد که پایان هفته خوبی نداشته باشیم. تحقیقات نیز نشان می دهد گروه بسیاری از افراد به لحاظ عدم دارا بودن برنامه ریزی مشخص برای تفریحات و تعطیلات پایان هفته، ساعات خوشی را در انتهای هفته ندارند. این امر باعث می شود در روزهای ابتدای هفته نیز دچار استرس شوند.

در پنج شنبه های به یاد ماندنی افراپیام ، قصد داریم در کنار مطالبی که در طول هفته در حوزه کاری بیان نموده ایم، در مورد چند نمونه از تفریحاتی که در پایان هفته می توانید داشته باشید پیشنهاداتی را ارائه کنیم.

غرض صرفا یادآوری تفریحاتی است که شاید به لحاظ کثرت کار به یاد نداشته باشیم.

۱- ورزش دسته جمعی را از دست ندهید

روزهای پایانی هفته فرصت خوبی برای ورزش کردن می باشد. پیشنهاد می کنیم ورزش را به صورت خانوادگی انجام دید تا روحیه شادتری داشته باشید. هر چه تعداد افرادی که با هم به ورزش و تفریح می پردازید بیشتر باشد قطعا لذت بیشتری خواهید برد. فوتبال، والیبال و بسکتبال و سایر ورزش های گروهی از موارد بسیار ساده ایست که لذت زیادی دارد.

۲- تفریحات خارج از منزل بسیار زیباست

سعی کنید در شهر خود جاذبه های نزدیک را پیدا کنید و هر هفته یکی از آنها را انتخاب کنید و به آنجا بروید. کوه، جنگل، دریا، پارک های آبی و غیرآبی و … از زیبایی هایی است که در همه جای ایران می توان آنها را یافت.

۳- تماشای فیلم شاد، شادی می آورد

قطعا حوزه هنر همیشه یکی از تفریحات بوده و می باشد. می توانید به سینما بروید و یا اگر فیلمی در دسترس دارید از طریق شبکه نمایش خانگی در کنار خانواده از دیدن آن لذت ببرید.

حتما بخوانید   این روزها دیگران را شاد کنید | طرح ماهی شب عید

۴- عکاسی را تجربه کنید

شاید همه ما تجربه عکاسی را داشته باشیم. اما آیا تا به حال به عکاسی به عنوان یک تفریح فکر کرده اید؟ در کنار دوستان و آشنایان، در تفریحات خارج از منزل و در ورزش های دسته جمعی ، این تصاویر است که در روزهای آتی خاطره می آفریند. پس فراموش نکنید در کنار همه تفریحات ، دوربین خود را به همراه داشته باشید.

پایان هفته خوبی را برای شما آرزو داریم

دیدگاه خود را ارسال کنید