آیا آموزش استفاده از سامانه پیامک ارائه می شود؟

۲۹ دی ۹۵
amoozesh-sms-panel

شاید دغدغه بسیاری از افراد این باشد که با توجه به اینکه کار کردن با سامانه پیامک کار سختی است پس نیاز به حضور در شرکت فروشنده جهت آموزش می باشد. این در حالی است که ما به روش های مختلف به شما آموزش لازم جهت استفاده از نرم افزار را میدهیم. اما پیش از بیان موارد آموزشی این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که ارسال پیامک در سامانه های پیامک همانند استفاده از گوشی تلفن همراه بسیار آسان می باشد و محیط پنل اس ام اس کاملا فارسی است.

چگونه به شما آموزش می دهیم؟

۱- شما می توانید نسخه ۱۲ نرم افزار تیم ویوور را دانلود و در رایانه خود نصب کنید و با تعیین وقت قبلی در ساعت خاص ما به صورت کاملا حضوری اما به صورت آنلاین و تصویری نحوه کار کردن با سامانه پیامک را به شما آموزش می دهیم. همچنین هر گونه مشکلی که سیستم شما داشته باشد توسط همکاران ما قابل حل خواهد بود و شما با اطمینان می توانید از پنل اس ام اس ما استفاده کنید.

۲- کارشناسان بخش فروش و پشتیبانی شرکت در ساعت های اداری آماده ارائه پاسخ و راهنمایی به صورت گام به گام با شما می باشند و این یکی دیگر از روشهای آموزش می باشد.

۳- تلگرام شرکت به شماره ۰۹۱۲۷۵۹۵۰۵۸ همیشه در دسترس شما خواهد بود تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید و ما نیز باید آن را حل کنیم.

۴- فایل PDF راهنمای استفاده از نرم افزا نیز در محیط سامانه وجود دارد تا در موارد نیاز با جزییات کامل از نحوه استفاده از پنل اس ام اس آشنا شوید.

۵- سیستم پشتیبانی آنلاین در داخل سامانه پیامک نیز روش دیگری جهت ارتباط با ما می باشد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

تخفیف‌های باورنکردنی ما

تخفیف‌های باورنکردنی ما

شنبه های پر انرژی و پنج شنبه های به یادماندنی ما را از دست ندهید.
هر شنبه قبل از صبحانه و هر پنج شنبه بعد از اتمام کار از این پیشنهادات لذت ببرید