آیا قیمت های ما مناسب است؟

۳۰ دی ۹۵

آیا قیمت های ما مناسب است؟

شاید برای همه شما این سوال پیش آید که آیا قیمت های درج شده در سایت افراپیام مناسب است یا خیر؟ آیا شرکتهای دیگری نیز وجود دارند که قیمتهای ارزانتری ارائه دهند؟

پاسخ به این سوال این است که قیمتهای ارائه شده در سامانه پیامک افراپیام، جزء قیمت های مناسب در میان شرکت هاست. دلایل مناسب بودن قیمت ها به شرح زیر است:

  • پشتیبانی مناسب : بدون شک سیاست تعیین قیمت ارتباط مستقیم با پشتیبانی آن شرکت دارد. اگر شما جزء کسانی هستید که به پشتیبانی احتیاج ندارید و در موارد برخورد با مشکلات ، خودتان مشکل را حل می کنید، ما می توانیم قیمتهای مناسب تر و رقابتی تری را به شما ارائه دهیم.
  • ارائه نرم افزار مناسب : اگر مقایسه ای با شرکتهای ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه کنید به این نکته پی خواهید برد که ما در طول چند سال اخیر تقریبا هر سال نسخه جدیدتری از سامانه پیامک را رونمایی می کنیم و قطعا اخذ هزینه از کاربران ارتباط مستقیم با نوع نرم افزاری دارد که استفاده می کنند. ظاهر مناسب، کیفیت مناسب، سرعت بارگزاری نرم افزار و … همگی از عوامل موثر در تعیین قیمت می باشند. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که نرم افزار برایتان اهمیت ندارد ما نسخه ای از نرم افزار را به شما ارائه خواهیم کرد که نه تنها قیمت آن به مراتب پایین تر است بلکه قیمت ارسال پیامک نیز ارزانتر خواهد بود.
  • آموزش تصویری : آیا شما احتیاج به آموزش دارید؟ آیا به نظر شما ارائه هر گونه آموزش نرم افزاری به رایگان انجام خواهد شد؟ ما در کنار شما خواهیم بود و کاملا رایگان به شما آموزش خواهیم داد و هزینه هایی که شما ابتدائا پرداخت می کنید بابت همه این موارد خواهد بود.
  • بازگشت هزینه ها : اپراتورهایی که ما به شما ارائه می دهیم قابلیت بازگشت هزینه ارسالی های ناموفق را دارند. بنابراین اگر تمایل دارید قیمت پیامک ها ارزانتر محاسبه شود می توانیم اپراتوری را به شما ارائه دهیم که قیمت پیامک در آن بسیار پایین تر خواهد بود اما بابت ارسال های ناموفق به هیچ وجه پاسخگو نیست. بنابراین از جمله عوامل موثر در کاهش قیمت نوع اپراتور انتخابی جهت ارسال پیامک است.
  • شماره فرستنده : انتخاب شماره ای که با آن می خواهید پیامک ارسال کنید نیز از دیگر عوامل موثر در کاهش یا افزایش هزینه ها خواهد بود. ما در هر نرم افزار یک یا چند شماره رایگان به شما اختصاص می دهیم که کاملا در اختیار شما خواهد بود.
  • پیامک هدیه : همه انواع سامانه های پیامکی ما به جز نسخه رایگان دارای هدیه می باشد. بنابراین در مقایسه با شرکتهای دیگری که قیمتهای ارزانتری را ارائه می دهند با تقدیم این هدایا به شما تفاوت های ما کاهش می یابد.
  • بسته های شارژ : آیا تاکنون به این نکته اندیشیده اید که اگر قیمت هر پیامک در شرکت نسیم سامانه (افراپیام) مثلا عدد X می باشد با ارائه بسته های خرید پیامک این قیمت تا حد قابل توجهی کاهش می یابد. ما سعی کرده ایم با ارائه بسته های ویژه پیامکی در کاهش هزینه ها موثر باشیم و در واقع رضایت شما را جلب کنیم.
  • کد های تخفیف : ما به کاربران خود کد های تخفیفی ارائه خواهیم کرد تا بتوانند از تخفیف های بیشتری برخوردار شوند و در هزینه ها تا حد ممکن صرفه جویی شود.
  • گارانتی بازگشت وجه : ما برای افرادی که به هر دلیلی ممکن است پیامکهایشان ارسال نشود گارانتی تعریف کرده ایم که بتوانند هزینه پرداختی را به آنها مسترد کنیم.
حتما بخوانید   بازنگری رو تبلیغات پیامکی

همه موارد مذکور در کنار نرم افزاری مناسب و پشتیبانی ویژه ، از جمله عوامل موثر در کاهش یا افزایش هزینه ها خواهد بود و در مجموع می توانیم این نوید را به شما بدهیم که قطعا از خرید خود در سامانه پیامک افراپیام پشیمان نخواهید شد.

ما آماده ارائه پشتیبانی به شما هستیم:

تلفن تهران : ۲۲۹۸۰۰۴۲

تلفن شهرستان : ۰۱۱۳۵۳۳۷۷۷۴-۰۱۱۳۵۳۳۷۷۷۵

دیدگاه خود را ارسال کنید