ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

۳۱ تیر ۹۶

ارسال پیامک به بلک لیست معضلی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند.  همان طور که می دانید ارسال پیامک انبوه به دو روش صورت می گیرد: یک روش، ارسال با خطوط مجازی است و روش دیگر ارسال با خطوط واقعی (سیم کارت). خطوط مجازی خطوطی با سرشاخه های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ و ۰۲۶ هستند که سرعت ارسال بالایی دارند. خطوط واقعی نیز همان سیم کارت ها هستند که کاربران می توانند از طریق آن ها پیام خود را ارسال کنند. اما با توجه به اینکه بسیاری از افراد در لیست سیاه مخابراتی هستند و پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمی کنند؛ از این رو خطوط مجازی جهت ارسال به خطوط بلک لیست حتما باید به حالت خدماتی در آیند و از حالت تبلیغاتی خارج شوند که این پروسه، یک روند اداری طولانی مدت و سخت می باشد و برای افراد حقیقی و برخی افراد حقوقی که شرایط خدماتی سازی را ندارند غیرممکن می باشد. لذا عده بسیاری از افراد به دنبال ارسال پیامک از طریق سیم کارت می باشند که مشکل ارسال به بلک لیست را نداشته باشند. اما واقعیت این است که سیم کارت ها توان ارسال پیامک به تعداد بالا را ندارند و یا ساعت های طولانی و یا روزها به طول می انجامد که پیامک ارسال شود کما اینکه باید مودمی تحت عنوان GSM تهیه شود که قیمتهای بالایی دارند ( از ۴۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون تومان) و مودم نیز تا زمان ارسال روشن بماند. همچنین باید انتظار داشت که سیم کارتی که پیامک ارسال می کند بعد از چند بار ارسال، غیرفعال شده و به عبارتی ، دیگر امکان ارسال را نخواهد داشت.

حتما بخوانید   چند فایده مهم بازاریابی پیامکی

همه این دلایل موجب شد تا سامانه ای را راه اندازی کنیم که کاربران بتوانند با سیم کارت های شرکت، پیامک های خود را بدون هیچ یک از مشکلات فوق ارسال کنند. با این سامانه، شما می توانید از ارسال های تکی، گروهی، انبوه و ارسال شهری و منطقه ای برخوردار باشید.

امکانات سامانه ارسال پیامک از سیم کارت

این سامانه متفاوت از سامانه های نسخه پایه و پیشرفته می باشد و تمرکز بر روی ارسال به بلک لیست از طریق سیم کارت است. امکانات این سامانه پیامک به شرح زیر است:

ارسال پیامک به صورت تکی، گروهی، ارسال از روی کدپستی، ارسال از طریق پیش شماره

امکانات ویژه شامل ارسال زماندار، دفترچه تلفن، ارسال هوشمند و منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار

گزارش ارسال پیامک

بانک تلفن همراه کل کشور به تفکیک استان، شهر و کدپستی و ایرانسل و همراه اول

تعرفه ارسال پیامک

تعرفه ارسال پیامک در این سامانه ها ۱۹۰ ریال + ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد. شاید این سوال پیش آید که علت وجود قیمت زیاد برای این نوع ارسال چیست؟ حقیقت این است که به دلیل تمام مشکلاتی که گفته شد این سامانه به گونه ای طراحی شده که نه تنها از سرعت ارسال مناسبی برخوردار است بلکه با استفاده از GSM مودم های خود شرکت ارسال می شود و همیشه سیم کارتهای جدیدی ارائه می شود که منجر به تحمیل هزینه های زیاد به ما می شود. لذا از این رو سعی شده قیمت پیامک تا حد ممکن کمتر باشد. در حال حاضر ارسال پیامک به خطوط بلک لیست در سایر شرکت ها دارای قیمتهای تا ۳۰۰ ریال نیز می باشد.

حتما بخوانید   سیستم ثبت شماره موبایل مشتری

تعرفه نرم افزار (سامانه) ارسال با سیم کارت

قیمت این سامانه با امکانات مذکور ۱۲۰٫۰۰۰ تومان می باشد که از طریق لینک روبرو می توانید ثبت نام را انجام دهید : ثبت نام سامانه ارسال پیامک با سیم کارت

دیدگاه خود را ارسال کنید

 • بهنام 1 سال پیش

  سلام. ارسال پیامک با سیم کارت دارای وب سرویس هست یا خیر؟ من نیاز به وبسرویس دارم که بتونم برای بلک لیست هم پیام بدم(پیام تبلیغاتی نیست). ممنون میشم که اگر دارای وب سرویس هست اطلاع دهید. من یک اپلیکیشن دارم که هنگام عضویت کاربران یک کد تایید برای آنها ارسال میشه. این کد باید نهایتا در عرض یک دقیقه ارسال بشه تا کاربر بتونه ثبت نامش رو انجام بده. فرد حقیقی هستم و نمیتونم خط خدماتی تهیه کنم. اگر پنل دیگری دارید که مناسب با نیاز من هستش ممنون میشم معرفی کنید تا خرید کنم. باتشکر

  • afrapayam 1 سال پیش

   با سلام
   بله امکان مورد نیاز شما در تمام پنل های ما با امکان ارسال به بلک لیست وجود دارد
   لطفا با شماره زیر تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۷۵۹۵۰۵۸