ارسال پیامک بر اساس دکل BTS ایرانسل

۱۱ خرداد ۹۶
ارسال پیامک دکل BTS ایرانسل

از جمله مشکلاتی که در ارسال پیامک به صورت انبوه وجود دارد، عدم دقت کافی در ارسال به شماره های ایرانسل است. علت این دقت پایین، ثبت سیم کارت ها به نام اشخاص در هر شهری است که متصرفین شماره ها در آن شهر یا منطقه حضور ندارند. بی تردید زمانی که شما قصد دارید به شماره های یک منطقه یا یک شهر پیامک ارسال کنید انتظار دارید پیامک به دست اهالی آن منطقه برسد، در حالی که شماره های ایرانسل این خواسته را برآورده نمی کنند و افرادی که مالک شماره ها هستند ممکن است در محدوده مورد نظر شما حضور نداشته باشند.
از این رو ما روش ارسال پیامک از طریق آنتن ایرانسل را پیشنهاد می کنیم. نام دیگر این روش از ارسال، ارسال دکل BTS است.

ارسال پیامک بر اساس دکل BTS ایرانسل چیست و چه مزایایی دارد؟

در این حالت شما می توانید یک محدوده یا منطقه از یک شهر را انتخاب کنید و پیامک های خود را به هر شماره ایرانسلی که در آن منطقه رفت و آمد داشته است (از ۴۸ ساعت قبل تاکنون) ارسال کنید. به عبارت دیگر معیار ارسال پیامک در روش BTS ، افرادی هستند که در یک منطقه حضور دارند یا از آن منطقه عبور نموده اند و در واقع آنتن دهی داشته اند.

مزیت ارسال در این شیوه این است که پیامک ها به صورت هدفمند به کلیه افرادی که دارای شماره ایرانسل در یک محدوده هستند خواهد رسید و شما به هدف خود دست خواهید یافت.

برای ارسال پیامک به روش BTS باید چه مراحلی را طی کرد ؟

۱- فرم ارسال BTS را دریافت نمایید و پس از تکمیل ، آن را به ایمیل Afrapayam@gmail.com و یا تلگرام ۰۹۱۲۷۵۹۵۰۵۸ ارسال نمایید.

حتما بخوانید   چگونه می توانیم نرم افزار خود را به سامانه پیامک متصل نماییم؟

۲- هزینه ارسال هر پیام در این روش به طور ثابت ۱۳۳ ریال می باشد. بدیهی است در صورت درخواست فاکتور رسمی مبلغ ۹% به این قیمت اضافه خواهد شد.

۳- حداقل سفارش ارسال باید ۵۰ هزار پیامک باشد. هزینه ارسال به ۵۰ هزار نفر در پیامکهای فارسی یک بخشی مبلغ ۶۶۵ هزار تومان می باشد. این هزینه در پیامک های لاتین ۲/۴ برابر بیشتر خواهد بود.

۴- سفارش ارسال باید ۴۸ ساعت قبل در اختیار شرکت قرار گیرد. بدیهی است هر زمان فرم سفارش ارسال گردد و هزینه به حساب شرکت واریز شود ۴۸ ساعت بعد ارسال ها صورت می گیرد.

آیا این روش گزارش ارسال دارد؟

ارسال پیامک به روش BTS، صرفا با واسط افراپیام و مستقیماً توسط شرکت ایرانسل صورت می گیرد و از این رو گزارشات ارسال به صورت کلی توسط شرکت خدماتی ایرانسل در اختیار ما قرار می گیرد که ما نیز آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

آیا هزینه ارسال پیامک های ناموفق بازگشت داده می شود؟

با توجه به اینکه این روش توسط خود شرکت ایرانسل صورت می گیرد، تمامی ارسال ها موفق بوده و ارسال ناموفق نخواهید داشت.

این روش برای چه کسانی مفید است؟

کلیه افرادی که قصد ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارند به ویژه نمایشگاه ها ، تخفیف ها ، افتتاحیه ها و مراسم های مختلف می توانند از این روش استفاده کنند و برای آنها مفید می باشد.

آیا برای ارسال BTS نیاز به تهیه پنل اس ام اس می باشد؟

هر چند دارا بودن یکی از نسخه های پنل پیامک سرعت سفارش را افزایش می دهد، اما ضرورتی به تهیه پنل ها نیست و شما می توانید صرفا با تکمیل فرم سفارش و واریز وجه ، پیامک های خود را ارسال کنید.

حتما بخوانید   ارسال پیامک به بلک لیست ها

هزینه باید به چه شماره حسابی واریز شود؟

شماره حساب های بانک ملی یا بانک ملت:
بانک ملی : ۶۰۳۷۹۹۷۲۵۲۳۷۱۹۳۶
بانک ملت: ۶۱۰۴۳۳۷۹۳۲۲۷۸۲۶۸
کلیه حساب ها به نام علی ملاآقایی می باشد.

در صورت دارا بودن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید:
۲۲۹۸۰۰۴۲-۹۵۱۱۹۶۶۵
داخلی یک

دیدگاه خود را ارسال کنید