ارسال پیامک به بلک لیست ها

۱۷ مهر ۹۶
ارسال پیامک به بلک لیست ها

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ارسال پیامک به بلک لیست ها از جمله معضلاتی است که ارسال کنندگان پیامک های تبلیغاتی با آن روبرو هستند. شماره های بلک لیست (لیست سیاه یا مسدود تبلیغاتی) به شماره هایی گفته می شود که صاحب خط از طریق همراه اول یا ایرانسل با وارد نمودن کدی، دریافت پیامک خود را مسدود نموده است. بر اساس آخرین آمار حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد افراد از دریافت پیامک های تبلیغاتی خود انصراف داده اند. (البته این آمار در شهرهای مختلف متفاوت است) هدف اولیه دریافت کنندگان پیامک های تبلیغاتی از انصراف، انصراف از دریافت پیامک های ارزش افزوده ایرانسل و همراه اول بوده است که برای مردم هزینه داشته است اما نه تنها پیامک های ارزش افزوده ارسال می شوند بلکه پیامکهای تبلیغاتی مربوط به شرکت ها و … که هیچ هزینه ای برای دریافت کنندگان ندارد ارسال نمی شوند.

روش ارسال پیامک به بلک لیست

از این رو برای رفع مشکل شما کاربران گرامی، ما ارسال انبوه شما را به عهده می گیریم و بدون اینکه نیاز به خرید پنل اس ام اس باشد پیامکهای شما را حتی به لیست سیاه ارسال می کنیم و گزارش آن را به شما ارائه می دهیم. ارسال های شرکت به لیست سیاه با شماره های ۵۰۰۰ و یا سیم کارت ها انجام می شود و همه پیامک ها حتی در تیراژ بالا با موفقیت ارسال خواهد شد. سرعت ارسال با سیم کارت ها نیز به دلیل استفاده از دستگاه های جی اس ام (GSM) مولتی پورت بسیار بالاست به طوری که هر یک ساعت ۱۰۰ هزار پیامک ارسال می شود.

حتما بخوانید   چرا از ارسال پیامک نتیجه نگرفتم؟

تعرفه ارسال پیامک انبوه

هزینه ارسال پیامک انبوه به شماره های بلک لیست حدودا ۲۰ تومان برای هر پیامک فارسی است و برای پیامکهای غیر بلک لیست طبق تعرفه عادی محاسبه می شود.

در صورت دارا بودن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

۲۲۹۸۰۰۴۲

۹۵۱۱۹۶۶۵

داخلی یک

دیدگاه خود را ارسال کنید