ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت

۲۷ خرداد ۹۶
ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت به موبایل

ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت  :

حتما تاکنون برای شما این سوال پیش آمده است که ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت تا چه حد واقعیت دارد؟ معمولاً افرادی که آشنایی چندانی به این حوزه ندارند، این موضوع را جستجو می کنند و در نتیجه به پاسخ خاصی دست نمی یابند، چرا که قید نام رایگان بیش از آنکه واقعیت داشته باشد، برای جذب مخاطب و تبلیغات می باشد و در نتیجه نمی توان گفت که چنین چیزی وجود دارد.

به راستی آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چرا برخی از شرکت ها در تبلیغاتشان به پنل های رایگان و یا ارسال پیامک رایگان روی می آورند؟ نحوه کارکرد آنها چگونه است؟ و چرا رایگان می دهند؟

در این نوشتار سعی می کنیم هر چند مختصر به این سوالات پاسخ داده و تا حد ممکن از برخی ابهامات جلوگیری کنیم.

ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت چیست؟

هیچ پیامکی رایگان نیست. این جمله به عنوان یک پیشینه ذهنی باید در ذهنمان بماند که هیچ کسی پیامک رایگان نمی دهد. آن چیزی که رایگان است، همان نرم افزار ارسال پیامک می باشد. این نرم افزار ها که به پنل های اس ام اس معروفند، وظیفه ارسال پیامک از طریق اینترنت را دارند. به عبارتی پنل های اس ام اس از طریق اینترنت کار می کنند و با ورود به آدرس نرم افزار (که از شرکت مورد نظر تهیه می شود) و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دریافتی، می توانند پیامک های مورد نظر شما را با تهیه اعتبار، به شماره های دلخواه شما ارسال کنند. لذا نمی توان مدعی شد که ارسال پیام کوتاه رایگان می باشد بلکه نرم افزار پیش گفته رایگان است و از آنجا که کلیه این اقدامات در فضای اینترنت صورت می گیرد به ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت شهرت یافته است.

حتما بخوانید   روش های مختلف ارسال پیامک

چرا برخی از شرکت ها پنل اس ام اس رایگان ارائه می کنند؟

با توجه به وجود فضای رقابتی بیش از حدی که در سالهای اخیر در این حوزه ایجاد شده است، سیاست های شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه ایجاب نموده که با ارائه پنل اس ام اس رایگان، حجم انبوهی از مشتریان را به سوی خود جذب کنند. برخی از آنها نیز صرفاً به ارائه پنل های رایگان روی آورده اند تا با افزایش ورودی خود، تعداد مشتریان خود را افزایش داده و به واسطه تعداد بیشتر کاربران ، اعتماد بیشتری را به سوی خود جلب کنند. اما سوال اینجاست که درآمد این شرکت ها از کجاست؟ اگر پنل ها رایگان باشد، منبع درآمد این شرکتها از چیست؟

بدون تردید منبع درآمد این شرکت ها از هزینه ارسال پیامک می باشد. در واقع درست است که پنل پیامک رایگان است اما هزینه هر پیامک رایگان نیست. در پنل های اس ام اس رایگان، قیمت پیامک ها کمی بیشتر است تا هزینه شرکت ها از سود فروش پیامک جبران شود. در واقع هزینه ای که بابت فروش نرم افزار از شما اخذ نشده از قیمت پیامک ها تا حدودی جبران می شود.

آیا سامانه پیامک افراپیام (شرکت نسیم سامانه) نیز پنل اس ام اس رایگان ارائه می دهد؟

با توجه به اینکه سیاست سامانه افراپیام ، عدم ارائه سامانه پیامک رایگان می باشد، اما با این وجود و با توجه به اینکه بسیاری از کاربران خواهان ارائه سامانه پیامک رایگان می باشند، این امکان برای آنها در نظر گرفته شده که بتوانند از سامانه پیامک رایگان استفاده کنند. هزینه هر پیامک در این سامانه ها ۱۵۹ ریال می باشد و امکانات آن همچون پنل پایه بوده با این تفاوت که با محدودیت روزانه ۱۰۰۰ پیامک مواجه می باشید، یعنی در هر روز امکان ارسال بیش از ۱۰۰۰ پیامک را ندارید.

حتما بخوانید   نحوه ساخت پنل اس ام اس

جهت استفاده از پنل اس ام اس رایگان لطفا عبارت free را به شماره ۳۰۰۰۸۰۰۲۸۱ ارسال نمایید. مشخصات سامانه پیامک برای شما ارسال می شود و در صورت ضرورت کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

۲۲۹۸۰۰۴۲

۹۵۱۱۹۶۶۵

داخلی یک

دیدگاه خود را ارسال کنید