ارسال پیامک ویژه انتخابات با ۱۰ درصد تخفیف

۱۴ اردیبهشت ۹۶

همواره در دوره های مختلف انتخاباتی ، ارسال پیامک به صورت انبوه و یکپارچه به هر یک از شهرهای کشور و یا مناطق مختلف از جمله نیازهای مخاطبین و نامزدهای انتخاباتی بوده است. این روش در این دوره ها به شدت مورد استقبال بوده و برای ارسال کنندگان اهمیت ویژه ای دارد. می توان گفت ارزانترین روشی که می توان برای تبلیغات در نظر گرفت ارسال پیامک می باشد.

اما برای ارسال پیامک انبوه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

۱- حتما سعی کنید یکی از نسخه های پنل اس ام اس را تهیه کنید و خودتان ارسال ها را انجام دهید. این امر چند مزیت دارد : اول : در این روش شما تسلط کاملی بر روی ارسالی ها و دریافتی های خود دارید و می توانید گزارش ارسال را مشاهده نمایید و برای ارسال های بعدی خود با توجه به میزان ارسال های موفق برنامه ریزی نمایید. اما اگر صرفا سفارش ارسال بدهید نمی توانید هیچ گزارشی دریافت کنید. دوم : هزینه ارسال های ناموفق به شما بازگردانده می شود و شما می توانید از اعتبار برگشت داده شده ارسال های دیگری انجام دهید. سوم: سامانه ها این قابلیت را دارند که یک شماره به شما اختصاص دهند و شما با شماره خودتان ارسال کنید تا بهتر در ذهن باقی بمانید.

۲- شرکتی را انتخاب کنید که بانک کاملی از شماره ها داشته باشد. زیاد بودن تعداد شماره ها مهم نیست بلکه دقت شماره ها اهمیت دارد.

۳- سعی کنید پنل اس ام اس انتخابی ارسال از روی نقشه را داشته باشد.

حتما بخوانید   ارسال پیامک بر اساس دکل BTS ایرانسل

۴- اگر سفارش ارسال می دهید به تعداد بخش های پیامک دقت کنید ممکن است به شما در خصوص تعداد بخش ها اطلاعی داده نشود. هر چقدر تعداد بخشها بیشتر باشد هزینه ارسال پیامک چند برابر می شود.

۵- برای شناخت بیشتر در بین مردم سعی کنید یک شماره مختص خود انتخاب کنید تا ارسالی های شما با آن انجام شود. فعالسازی یک شماره اختصاصی نیاز به ارسال برخی مدارک (تصویر پشت و روی کارت ملی و یک عدد قبض) دارد و در سایت افراپیام هزینه ای ندارد.

برای ارسال پیامک انتخاباتی چه نسخه ای بهتر می باشد؟

برای تبلیغات دوره انتخابات می توان از نسخه یکماهه استفاده کرد. با توجه به اینکه افرادی که از این سیستم استفاده می کنند عمدتا افرادی هستند که فقط طی همان دوره استفاده می کنند لذا پنل های یکساله می تواند برای آنها ضرر ایجاد کند. بنابراین پیشنهاد می شود از پنل های اس ام اس یکماهه استفاده کنند. به علاوه اینکه هزینه هر پیامک در نسخه یکماهه همچون نسخه پایه اندک می باشد و با شارژ بیشتر هزینه کمتر نیز محاسبه می شود.

تعرفه ارزان تر تا ۲۹ اردیبهشت

به مناسبت نزدیک شدن ایام انتخابات شرایطی را فراهم آوردیم تا با استفاده از شماره ویژه ای که برای ارسال در نظر گرفته ایم، ۱۰ درصد ارزانتر پیامک های خود را ارسال کنید. هیچ تفاوتی نیز بین پنل ها وجود ندارد مهم این است پایه تعرفه شما روی چه تعرفه ای باشد و از آن به بعد با استفاده از شماره ارسال کننده پیام شرکت، پیامک های خود را ده درصد ارزانتر ارسال کنید.

حتما بخوانید   اهمیت داشتن سامانه پیامک

 

برای ارائه راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید

۲۲۹۸۰۰۴۲ داخلی یک

دیدگاه خود را ارسال کنید