افزایش فالوئر واقعی اینستاگرام

۰۱ شهریور ۹۷

از جمله روش های مدیریت کسب و کار در فضای مجازی و افزایش فروش و مشتری، قطعاً بهره برداری مناسب از شبکه های اجتماعی می باشد. پس از فیلتر شدن تلگرام، نگاه ها به سمت اینستاگرام افزایش یافت و تقریباً همه افراد به دنبال افزایش عملکرد خود در این شبکه پرمخاطب اجتماعی هستند. ایستاگرام یک شبکه اجتماعی ویژه انتشار عکس و فیلم با امکانات پیشرفته ای جهت بالا بردن تعامل با مخاطبین می باشد به طوری نتیجه افزایش تعامل قطعاً فروش بیشتر در کسب و کارها می باشد.

امروزه روش های سنتی کم کم جای خود را به روش های الکترونیک می دهد و این هشدار را به همه داده می شود که هر چه سریعتر خود را در این بازار فعال کنند. بدون شک هر کسی زودتر پیشرفت کند، ماندگارتر خواهد بود.

در اینستاگرام لازم است تعامل با دیگران افزایش یابد تا از این افزایش تعامل، افرادی به دنبال شما باشند و به عبارتی جزء دنبال کنندگان صفحه شما محسوب شوند. نتیجه افزایش فالوور قطعا این خواهد بود که شما به راحتی هر چه تمام تر و صرفاً با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود، هزاران نفر را که علاقه به صفحه و محصولات شما دارند با خبر می کنید و فروش بیشتررا تجربه خواهید کرد.

پس چاره ای نیست که صفحه خود را مدیریت کرده و با تصاویر با کیفیت و مطالب خوب، جذاب کنید و تعامل خود را با دیگران افزایش دهید.

افراپیام برای شما چه کاری می تواند انجام دهد؟

در کنار تبلیغات پیام کوتاه و ایجاد بستری برای ارسال پیامک انبوه، این نوید را به شما می دهیم که مدیریت صفحه شخصی یا کاری شما را بر عهده بگیریم و ضمن طراحی تصاویر جهت انتشار آن در اینستاگرام، تعداد فالوورهای شما به طرز چشمگیری افزایش یابد. قطعاً فالوئرها واقعی هستند و کاملاً افراد به اختیار خود صفحه شما را دنبال خواهند نمود.

حتما بخوانید   چگونه نام کاربری خود را در پنل اس ام اس تغییر دهیم؟

برای افزایش فالوئر ، تعرفه های زیر وجود دارد:

 

پلن ششم پلن پنجم پلن چهارم پلن سوم پلن دوم پلن اول
افزایش ۱۰۰۰۰ فالئر واقعی افزایش ۵۰۰۰ فالوئر واقعی افزایش ۲۰۰۰ فالوئر واقعی افزایش ۱۰۰۰ فالوئر واقعی افزایش ۳۰۰ فالوئر واقعی افزایش ۱۰۰ فالوئر
فالو اتوماتیک فالو اتوماتیک فالو اتوماتیک فالو اتوماتیک فالو اتوماتیک فالو اتوماتیک
لایک خودکار لایک خودکار لایک خودکار لایک خودکار لایک خودکار لایک خودکار
کامنت خودکار کامنت خودکار کامنت خودکار کامنت خودکار کامنت خودکار کامنت خودکار
دایرکت اتوماتیک دایرکت اتوماتیک دایرکت اتوماتیک دایرکت اتوماتیک دایرکت اتوماتیک دایرکت اتوماتیک
آنفالو خودکار آنفالو خودکار آنفالو خودکار آنفالو خودکار آنفالو خودکار آنفالو خودکار

۱٫۰۹۵٫۰۰۰ تومان

۵۶۰٫۰۰۰ تومان

۱۸۹٫۰۰۰ تومان

۲۰۰٫۰۰۰ تومان

۶۲٫۰۰۰ تومان

۲۲٫۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی عکس

تعرفه طراحی عکس

تعرفه طراحی عکس

تعرفه طراحی عکس

تعرفه طراحی عکس

تعرفه طراحی عکس

هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان هر تصویر ۱۰٫۰۰۰ تومان
دیدگاه خود را ارسال کنید