اهمیت داشتن سامانه پیامک

۲۰ آذر ۹۶
اهمیت داشتن سامانه پیامک

سامانه پیامک چه فایده ای دارد

تولد ۲۵ سالگی پیامک که چند روز پیش گذشت بهانه ای شد تا نگاهی دوباره به پیامک دوست داشتنی داشته باشیم. ۱۶ سال پیش در ایران اولین بار این امکان برای کاربران به وجود آمد تا بتوانند به یکدیگر پیامک ارسال کنند اما کم کم با پیشرفته تر شدن تلفن های همراه و به وجود آمدن تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی این پیامک دوست داشتنی به واسطه هزینه ای که برای کاربران داشت کم رنگتر شد اما همچنان جزء پرکاربردترین امکان تلفن همراه می باشد. دلیل ای امر نیز روشن است. شما همه جا به پیامک دسترسی دارید اما شبکه های اجتماعی ممکن است همیشه به واسطه نبود اینترنت در دسترس شما نباشند. پس به این واسطه نگاهی می اندازیم به فواید دارا بودن یک سامانه پیامک که برای کلیه صنوف اقتصادی و غیراقتصادی لازم و ضروری است.

پیامک به کسب و کار شما اعتبار می بخشد

حتما تاکنون به کسب و کارهایی که با پیامک از خرید شما تشکر می کنند و یا محصولات جدید خود را به شما معرفی می کنند برخورد کرده اید. در یک جمله باید گفت آیا این کسب و کارها از دید شما با کلاس تر نیستند؟ بدون شک پیامک پرستیژ خاصی به کسب و کار شما می بخشد و حتی اگر استفاده چندانی از آن نداشته باشید برای شما اعتبار دهنده است.

پیامک یک صندوق انتقادات و پیشنهادات است

در بسیاری از صنوف اقتصادی و یا حتی ادارات و سازمان ها با کاغذهای چسبیده به دیواری که حاوی این جمله است برخورد کرده اید: هرگونه شکایات یا انتقادات و پیشنهادات خود را به صندوق بیندازید …

حتما بخوانید   کسب درامد از پنل اس ام اس

آیا به این فکر نمی کنید که صندوق های سنتی جای خود را به صندوق های نوین داده اند؟ با دارا بودن یک پنل اس ام اس یا همان سامانه پیامک، یک شماره اختصاصی مانند ۳۰۰۰۸۰۰۲۸۱ جای خود را به صندوق های سنتی می دهد و افراد می توانند هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را از طریق پیامک به شماره اختصاصی شما به اطلاع شما برسانند.

پیامک یک بازاریابی تبلیغاتی موثر و ارزان است

تاکنون به این نکته ایدیشیده اید که با ارسال پیامک به هزاران نفر، چه میزان هزینه نیاز است؟ اگر شما بخواهید به هزار نفر تراکت تبلیغاتی پخش کنید دست کم ۱۰۰ هزار تومان هزینه نیاز دارد اما برای ارسال پیامک به هزار نفر تنها با ۱۵۰۰۰ تومان می توانید اقدام کنید. در کنار این ارزانی باید توجه داشته باشید که سرعت تبلیغات شما با پیامک بسیار بسیار بیشتر از روشهای دیگر تبلیغاتی است.

سامانه پیامک امکانات پیشرفته ای دارد

در سامانه پیامک افراپیام امکانات پیشرفته ای وجود دارد تا شما بتوانید بهترین استفاده را از این سامانه ها داشته باشید. امکاناتی همچون دفترچه تلفن، ارسال پیامک هوشمند و متناظر، ارسال پیامک انبوه و منطقه ای، ارسال پیامک به خطوط بلک لیست، سامانه نظرسنجی و قرعه کشی، منشی پیامک و پاسخگوی تبلیغاتی و … بخشی از امکاناتی است که شما می توناید با ثبت نام این سامانه ها در اختیار داشته باشید.

اگر نیاز به مشاوره دارید کافیست عدد ۲ را به شماره ۳۰۰۰۸۰۰۲۸۱ ارسال نمایید. کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه خود را ارسال کنید