برای شروع خرید و ثبت نام سامانه پیامک چه کنیم؟

۰۸ بهمن ۹۵

برای در اختیار گرفتن یک سامانه پیامک فقط چند دقیقه کافیست که آن را دریافت کنید. یک رایانه ( یا گوشی تلفن همراه ) + اینترنت ( اینترنت همراه یا وایرلس یا ADSL ) تنها لوازمی است که برای استفاده از پنل های اس ام اس مورد احتیاج است.

**************************

قدم اول :

ابتدا از میان نسخه های موجود ( پنل پایه و پنل پیشرفته ) یک نسخه را انتخاب می کنید. تفاوت نسخه ها در امکانات یک سامانه و تعرفه پیامک ها و نیز هدایایی است که به همراه هر نسخه اعطا می شود. برای شروع ، نسخه پایه با قیمت ۵۰.۰۰۰ تومان برای همه کافیست و چنانچه به امکانات بیشتری همچون منشی پیامک ، قرعه کشی و نظرسنجی، پاسخگوی تبلیغاتی و … احتیاج دارید می توانید نسخه پیشرفته به مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ تومان را انتخاب کنید.

**************************

قدم دوم :

بعد از انتخاب نسخه مورد نظر ، از گزینه خرید سامانه پیامک ( بالای صفحه سمت راست ) وارد صفحه ثبت نام می شوید و با انتخاب محصول ( پایه یا پیشرفته ) وارد صفحه بعد شده و مشخصات خود را تکمیل می کنید. ( دقت نمایید مشخصات حتما صحیح باشد در غیر این صورت امکان فعال نشدن شماره وجود دارد ) در صفحه بعد مبلغ شارژ موردنیاز را می توانید وارد نمایید ( یعنی چه مبلغ اعتبار پیامک احتیاج دارید. هر مبلغی وارد نمایید به همان میزان شارژ (پیامک) دریافت می کنید. می توانید این قسمت را عدد ۰ وارد نمایید و بعدا اعتبار خرید کنید چون به همراه هر سامانه پیامک ۸۰۰ و ۲۰۰۰ پیامک هدیه ( به ترتیب در نسخه های پایه و پیشرفته ) وجود دارد. ) در صفحه بعد وارد صفحه بانکی شده و مبلغ را پرداخت می کنید. ( شماره تراکنش را حتما یادداشت کنید )

حتما بخوانید   چگونه به بلک لیست ها پیامک ارسال کنیم؟

**************************

قدم سوم :

دقایقی بعد کد فعالسازی سامانه پیامک برای شما ارسال می شود و شما باید کد فعالسازی را به شماره ۳۰۰۰۷۳۱۶۸ ارسال نمایید و سپس مشخصات پنل اس ام اس شامل نام کاربری و رمز عبور و آدرس سامانه برایتان از طریق پیامک ارسال می شود. ( ممکن است کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند و شماره تراکنش یا کارتی که با آن پرداخت انجام دادید برای پیگیری پرداخت ، دریافت نمایند )

سامانه پیامک شما فعال و آماده استفاده می باشد.

تنها ۱۵ الی ۳۰ دقیقه برای فعالسازی زمان احتیاج دارید

دیدگاه خود را ارسال کنید