تخفیف های ویژه تا لحظه تحویل سال ۱۳۹۶

۱۵ اسفند ۹۵

به اطلاع کاربران گرامی می رساند با توجه به نزدیک شدن سال ۱۳۹۶ ، از ۱۵ اسفند ماه تا ۳۰ اسفند در خرید سامانه های پیامک و شارژ پیام کوتاه تخفیف هایی به شرح زیر برقرار می باشد:

  • نسخه های سامانه : کلیه سامانه های پیام کوتاه تا پایان اسفند ماه با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می گردد. به این ترتیب نسخه پایه با قیمت ۲۵ هزار تومان و نسخه پیشرفته با قیمت ۷۵ هزار تومان عرضه می شود.
  • بسته های پیامکی : در این طرح بسته هایی طراحی شده که شما می توانید با خرید هر بسته، هدایایی نیز دریافت نمایید. برای مثال در بسته ۱۵ هزار پیامکی ۷۵۰ پیامک هدیه و در بسته ۵۰٫۰۰۰ پیامکی ۲۰۰۰ پیامک هدیه اعطا می گردد.
  • کد تخفیف : چنانچه تعداد بسته های پیامک زیاد باشد و کاربر احتیاجی به این تعداد نداشته باشد ، می توانید پس از فعالسازی سامانه از کد تخفیف b64a840 برای خرید شارژ استفاده کنید. با این کد تا ۳۰ اسفند ماه می توانید ۳ بار خرید انجام دهید.
  • نسخه عیدانه : این نسخه که به مناسبت فرا رسیدن سال جدید فقط در انتهای سال ارائه می شود دارای امکانات کامل بوده به علاوه تعداد ۵۰۰۰ پیامک هدیه ، یک شماره اختصاصی با پیش شماره ۱۰۰۰ یا ۳۰۰۰ به انتخاب شما ، یک شماره اختصاصی با پیش شماره ۵۰۰۰ به انتخاب شرکت ، یک شماره ویژه ارسال به خطوط بلک لیست. نکته مهم تعرفه پیامک در این نسخه می باشد که تعرفه هر پیامک فارسی با اپراتور ۵۰۰۰ ، ۱۱۵ ریال و با سایر اپراتورها ۱۲۹ ریال می باشد. قیمت این نسخه ۲۲۰ هزار تومان می باشد که با ۵۰ درصد تخفیف فقط به مبلغ ۱۱۰ هزار تومان ارائه می گردد.

نحوه ثبت نام : برای ثبت نام نسخه عیدانه و یا سایر نسخه ها می توانید در بالای سایت سمت راست بر روی گزینه خرید سامانه پیامک کلیک کنید و محصول مورد نظر را انتخاب نمایید و مراحل بعدی را طی کنید و پس از پرداخت، منتظر دریافت مشخصات سامانه پیامک از طریق پیامک باشید. این روند حداکثر ۲۰ دقیقه زمان خواهد برد.

حتما بخوانید   جشنواره فروش خطوط 021 و 026 رایگان

 

سال خوبی را برایتان آرزو داریم

۰۲۱-۲۲۹۸۰۰۴۲

دیدگاه خود را ارسال کنید