ارائه نرم افزار هوشمند ارسال پیام کوتاه
ارائه شماره های اختصاصی ویژه ارسال پیامک
ارائه اعتبار ویژه ارسال پیامک

شرکت نسیم سامانه صباح در سال ۱۳۹۰ به شماره ثبت ۱۱۱۳۸ توسط گروهی جوان و خلاق در عرصه تبلیغات، با هدف توسعه تبلیغات بهینه و با رویکرد مشتری مداری پا به عرصه تبلیغات نهاد و با تیمی متخصص سعی در ارائه محصولات با قیمت دلخواه مشتری دارد.

این شرکت فعالیت خود را با راه اندازی سامانه پیام کوتاه به آدرس www.afrapayam.com شروع کرد و پس از آن بخش های دیگری را نیز به آن افزود. در حال حاضر با دارا بودن چندین بخش از جمله خدمات پیام کوتاه انبوه ، طراحی وب سایت و بهینه سازی ، طراحی گرافیک و چاپ ، خدمات مشاوره حقوقی و اخبار تکنولوژی مدعی شرکتی جوان و پویا می باشد.

این فعالیت ها که در سایت جدید شرکت به آدرس www.nasimsamane.com ارائه می گردد شامل فعالیت های زیر می باشد:

۱- ارائه خدمات پیام کوتاه انبوه با وب سرویس ۳۰۰۰

خدمات پیام کوتاه شرکت شامل ارائه سامانه های هوشمند پیام کوتاه تحت وب به صورت کاربری و نمایندگی، فروش خطوط اختصاصی دریافت پیامک شامل خطوط ۶،۷،۸،۹،۱۰،۱۲ و ۱۴ رقمی با شماره ۳۰۰۰، ۱۰۰۰, ۵۰۰۰۲ و ۰۲۱ دریافت سفارش ارسال پیامک به صورت انبوه و منطقه ای و به کلیه نقاط کشور و به ویژه ارسال پیامک به صورت هدفمند به صنوف خاص، فروش شارژ پیامک و … می باشد.

نرم افزار پیام کوتاه شرکت دارای امکانات متنوعی از جمله امکان ارسال پیامک به صورت تکی، گروهی، انبوه، منطقه ای، شهری، کشوری، ارسال به اصناف خاص (هدفمند)، ارسال هوشمند و متناظر، دفترچه تلفن، نظرسنجی و مسابقه و … ( قریب به ۴۰ امکان یا ماژول نرم افزاری ) می باشد. همچنین کسانی که درخواست اخذ نمایندگی نیز دارند، این شرکت پنل های نمایندگی را نیز ارائه می دهد تا علاقه مندان به کسب و کار بتوانند در این زمینه فعالیت کنند. پشتیبانی شرکت همیشه همراه شما مشتریان می باشد.

۲- برنامه نویسی و طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در شرکت نسیم سامانه شامل طراحی ظاهر گرافیکی سایتها، تغییر گرافیک، برنامه نویسی اختصاصی به صورت پویا و قابل توسعه بدون استفاده از پورتال های آماده، سئو و بهینه سازی وب سایتها در موتورهای جستجو، طراحی انواع سایتهای شرکتی، شخصی، فروشگاهی، تبلیغاتی، پورتال و … می باشد. این شرکت با در نظر گرفتن کلیه امکانات و نیازهای مشتریان، متشکل از چندین برنامه نویس جوان، خلاق و دارای تجربه می باشد که کلیه نیازهای مشتریان عزیز را برآورده کنند.

۳- طراحی گرافیک

همانطور که می دانیم از جمله پایه های اساسی و اولیه در هرحرفه و تجارت، تبلیغات می باشد. بنا به جمله معروف، تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است. چرا که تبلیغات برای جذب مشتری است و با جذب و پذیرش مشتری، کلیه هزینه ها قابل جبران است. از طرفی ماندگاری مشتریان و مراجعات بعدی آنها نیز دارای اهمیت می باشد. چه بسا نیاز به مراجعه بعدی مشتریان و ماندگاری آنها از خواسته های اساسی و با اهمیت برای صاحبان مشاغل می باشد این مهم جز با انتخاب تبلیغات بهینه محقق نخواهد شد. اینکه طراحان تبلیغات شما، مشاغل و حرفه شما را به بهترین نحو به تصویر بکشند، چهره زیبا و جذابی از کارهای شما ارائه کنند، آرم یا نشانه ای طراحی کنند که فرآیند کاری شرکت را توضیح دهد و … از نکات اساسی یک طراح گرافیک می باشد.

بخش طراحی گرافیک شرکت نسیم سامانه، با بهره گیری از کلیه امکانات و به کارگیری طراحان خلاق، جوان و با تجربه متضمن اجرای طرح های مورد نظر شما به بهترین کیفیت ممکن می باشد. سرعت، دقت و کیفیت برتر از شعارهای شرکت می باشد.

خدمات گرافیکی شرکت نسیم سامانه شامل طراحی و چاپ طرح های گرافیکی و مشاوره تبلیغاتی و بازاریابی می باشد. طرح های گرافیکی مورد نظر شامل طراحی کارت ویزیت و تراکت ( یک رو و دو رو ) ، طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ( ۲لت ۳لت و ۴لت ) ، تقویم ، پوستر ، بنر ، ست اداری شامل سربرگ، پاکت ، پاکت مخملی، یادداشت A5 ، کارت ویزیت و … ، طراحی هدر و قالب گرافیکی سایت ها ، طراحی جلد کتب و مجلات ، طراحی داخلی مجلات و کتاب و روزنامه ها، طراحی سازه های نمایشگاهی و فضای خارجی، طراحی بیلبورد و … می باشد.

امید است با اعتماد به کارکنان این شرکت، گامی بلند در کسب و کار و تجارت الکترونیک بردارید.