در این هفته به مناسبت های مختلف هدیه بدهید

۰۹ اردیبهشت ۹۶
افزایش مشتری

به مناسبت های مختلف هدیه بدهید

افزایش مشتری

یکی از ویژگی های هر کسب و کار پویا ، در نظر گرفتن راهکارهایی برای افزایش مشتریان می باشد. پیش تر نیز گفته شد از جمله روش های مهم برای افزودن بر مشتریهای وفادار ، در نظر گرفتن هدیه هایی هر چند کوچک برای مشتری است. این هدایا موجب می شود تا هر چه بیشتر در ذهن مشتری ماندگار شوید و قطعا در مراحل بعدی محصولات خود را به وی بفروشید.
چرا این هفته برای هدیه دادن مناسب است؟
بی تردید اعطای یک هدیه نیازمند مناسبت خاصی است.
می توانید در روز تولد مشتری با ارسال پیامک به وی تبریک بگویید.
می توانید یک محصول ارزانتر به عنوان هدیه برای وی ایجاد کنید و به اطلاع وی برسانید.
می توانید در مناسبت های مذهبی برای آنها تخفیفاتی در نظر بگیرید.
در هفته پیش رو ، مناسبت های مذهبی فراوانی وجود دارد.

هرگز فراموش نکنید که با داشتن یک پنل اس ام اس می توانید در اینگونه موقعیت ها با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که از تبریک گفتن و تخفیف دادن و هدیه دادن لذت می برید مطمئن باشید مشتری شما نیز از این قاعده ساده مستثنا نیست.
چگونه هدیه در نظر بگیریم؟
هدیه می تواند هر چیزی باشد که شما را به مشتری نزدیک کند. می تواند باعث شود که مشتری برای استفاده از هدیه به شما مراجعه کند و آنگاه از دیگر محصولاتتان نیز استفاده کند.
برای در نظر گرفتن یک هدیه یا تخفیف کافیست یک پنل اس ام اس تهیه کنید. یک دفترچه تلفن با مشخصات کامل مشتریانتان ایجاد کنید و در موقعیت ها و مناسبت های مختلف یک پیامک برای آنها بفرستید:
مثال متن ارسال پیامک تخفیف :
آقای / خانم …..
در میلاد سومین امام شیعیان، برای شما هدیه ویژه ای درنظر داریم.
۷۰درصد تخفیف در خرید لوازم خانگی
تلفن: ….
البته باید درنظر داشت که مشتری باید نیازمند این محصول باشد یا تخفیف شما برای وی جذاب باشد که از آن استفاده نموده و یا با شما در تماس باشد. لذا نه تنها انتظار بیهوده داشتن غلط است بلکه باید به تداوم این ارتباط توجه بیشتری نمود.

حتما بخوانید   مدت زمان لازم جهت فعالسازی سامانه پیامک

تدام رابطه میان شما و مشتری قطعا آینده مناسبی را برای شما رقم خواهد زد. این تداوم صرفا با استفاده از سامانه های پیامک با ویژگی های منحصر به فرد ارسال پیامک محقق می شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید