سیستم ثبت شماره موبایل مشتری

۲۷ آبان ۹۶
سیستم ثبت شماره موبایل مشتری

سیستم ثبت شماره موبایل مشتری

حتما تاکنون به دستگاه ها یا سخت افزارهایی که امکان ثبت شما موبایل مشتری را دارند مواجه شده اید و یا تبلیغاتشان را دیده اید. این دستگاه ها این امکان را دارند که فروشنده یا مشتری شما موبایل خود را در آن وارد کند و بلافاصله شماره وی در لیست دفترچه تلفن وارد شده و پیامک عضویت برای ایشان ارسال شود.

سامانه پیامک افراپیام این امکان را فراهم نموده تا بدون نیاز به سخت افزار و صرفا با استفاده از یک نرم افزار تحت وب شما بتوانید به عنوان فروشنده صنف خود و یا مدیر آن واحد و … شماره مشتری مورد نظر را به همراه تمام جزییات اعم از نام ، نام خانوادگی، تاریخ تولد و … در سیستم وارد کنید و بلافاصله بدون دخالت شما پیامک عضویت در باشگاه مشتریان شما برای مشتری ارسال گردد.

این سیستم چه نام دارد و چه فوایدی خواهد داشت؟

نام چنین سیستم نرم افزاری در سامانه پیامک افراپیام «باشگاه مشتریان» نامیده می شود. شما با استفاده از این امکان می توانید باشگاهی از مشتریان را برای خود مهیا کنید و شماره هر مشتری را از ایشان گرفته و در سامانه وارد کنید. با این کار نه تنها دسترسی به لیست مشتریان خود را خواهید داشت بلکه با ارسال پیامک خودکار سیستمی برای مشتری ، نام برند خود و شماره تماس خود را برای همیشه در گوشی وی ثبت خواهید کرد و بدین ترتیب در برند سازی شما موثر است.

تفاوت این سیستم با دستگاه های سخت افزاری چیست؟

قیمت این نرم افزار تنها ۸۰ هزار تومان است. در حالی که قیمت سخت افزارها بسته با کیفیتشان از ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان متغیر است به علاوه اینکه افرادی که سخت افزار را تهیه می کنند باید نرم افزار ارسال پیامک را نیز تهیه کنند و لذا این مقایسه نشان می دهد که از حیث مقایسه قیمت تفاوت فاحشی با یکدیگر دارند.

حتما بخوانید   تصاویری از محیط جدید سامانه پیامک افراپیام

تفاوت دیگر موضوع خرابی سخت افزار در مقابل نرم افزار است. دستگاه هایی که دچار آسیب شوند هزینه تعمیر آنها زیاد بوده و چه بسا در بسیاری از موارد تعمیر نشوند و شما را با مشکل مواجه کنند.

دیگر تفاوتی که این سیستم ها با یکدیگر دارند این است که در نرم افزار باشگاه مشتریان افراپیام شما می توانید به مخاطبینی که شماره آنها در بلک لیست است نیز پیامک ارسال کنید در حالی که با استفاده از دستگاه های ثبت شماره حتما باید خط فرستنده خدماتی باشد و قابلیت ارسال به خطوط بلک لیست را داشته باشد.

چگونه این سیستم را تهیه کنیم؟

در بالای صفحه روی گزینه خرید سامانه پیامک کلیک کنید و در صفحه جدید از میان محصولات پنل باشگاه مشتریان را انتخاب کنید. در مراحل بعدی مشخصات خود را وارد کنید و نهایتا وجه مورد نظر را پرداخت نموده و منتظر ارسال مشخصات این نرم افزار از طریق پیام به شماره همراه خودتان باشید.

نرم افزار باشگاه مشتریان چگونه کار می کند؟

این نرم افزار مانند یک پنل اس ام اس عمل نموده و تمام قابلیتهای سامانه های پیامک را دارد با این تفاوت که در کنار امکانات اصلی سامانه پیامک یکی از مهمترین ویژگی های آن ویژگی باشگاه مشتریان است که قابلیت ثبت شماره مشتریان شما را خواهد داشت. بعد از ثبت نام و پرداخت وجه ، نرم افزار با مشخصات شما شخصی سازی می شود و مشخصات ورود به نرم افزار از طریق پیامک حاوی نام کاربری و رمز عبور و نیز آدرس ورود برای شما ارسال می شود.

حتما بخوانید   آیا قیمت های ما مناسب است؟

 

در صورت دارا بودن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید:

۲۲۹۸۰۰۴۲

۹۵۱۱۹۶۶۵

 

مطلب اختصاصی افراپیام/

دیدگاه خود را ارسال کنید