عضویت خودکار در دفترچه تلفن ، راهی برای حفظ مشتریان

۳۰ اردیبهشت ۹۶
ثبت خودکار شماره تلفن پیامکی

آیا تاکنون به این اندیشیده اید که چطور می توانید آرشیوی از مشتریانتان را داشته باشید؟

ثبت خودکار شماره تلفن پیامکی

بسیاری از افراد، شرکت ها، موسسات و ادارات علاقه مند می باشند که بدون ایجاد دغدغه و گذراندن راه های پر پیچ و خم ، آرشیوی از مشتریان و یا کاربران خود را داشته باشند، اما گرفتن اطلاعات از مشتریان ممکن است کار سختی باشد، چه بسا بسیاری از افراد از ارائه اطلاعات شخصی خود خودداری می کنند. از این رو در سامانه افراپیام ، امکانی فراهم شده تا شما بتوانید بدون هیچ حرکتی و یا بدون دغدغه اطلاعاتی از مشتریانتان را به طور خودکار در دفترچه تلفن سامانه داشته باشید.

دفترچه تلفن در پنل اس ام اس چه کاربردی دارد؟

شما با دارا بودن یک پنل اس ام اس ، از امکاناتی جهت استفاده بهتر برخوردار می باشید. از جمله این امکانات که بسیار مفید می باشد، دارا بودن یک دفترچه تلفن هوشمند و نامحدود است. با استفاده از این دفترچه تلفن، می توانید آرشیوی از اطلاعات کامل مشتریان، کاربران و یا کارمندان خود را داشته باشید. اطلاعاتی همچون مشخصات هویتی ، مشخصات اقامتی ، تاریخ های مناسبت های خاص آنها همچون تولد، ازدواج و … .

این اطلاعات به شما کمک می کند تا در مواقع ضروری از آنها به نفع مشتریان استفاده کنید. برای مثال این امکان را به شما میدهد تا در تاریخ تولد مشتری به او تبریک گفته و یا هدیه ای برای او در نظر بگیرید. در کنار این ویژگی در مواقعی که دسترسی به شماره های کارکنان یا مشتریان خود ندارید، سامانه پیامک با ذخیره شماره ها این امکان را به شما می دهد که دسترسی لازم را پیدا نمایید.

حتما بخوانید   هدایای تبلیغاتی را در این هفته فراموش نکنید

عضویت خودکار در دفترچه تلفن چگونه عمل می کند؟

ماژول عضویت خودکار برای ذخیره خودکار شماره مشتریان در پنل اس ام اس شماست. شاید شما نتوانید و یا این روحیه را نداشته باشید که شماره مشتریان خود را از آنها سوال کنید. این سیستم به شما امکان می دهد که با انجام اقدامات زیر شماره مشتری خود را دریافت و به طور خودکار در سامانه ذخیره کنید:

۱- یک کلید واژه برای سیستم تعریف می کنید مثلا عبارت sms

۲- به مشتری می گویید تا کلید واژه تعیین شده را به شماره اختصاصی سامانه شما ارسال کند.

۳- با ارسال کلیدواژه توسط مشتری شماره وی در سامانه ذخیره می شود و متنی از طرف شما برای وی پیامک می شود. این متن توسط شما قابل تعیین است.

برای مثال اگر شما عدد ۱ را به شماره سامانه ۳۰۰۰۸۰۰۲۸۱ ارسال کنید، پیامکی دریافت می کنید با این مضمون :

« از عضویت شما در گروه مخاطبین شرکت نسیم سامانه سپاسگزاریم.

Afrapayam.com

»

و به این ترتیب شماره شما در سامانه ما به طور خودکار ذخیره می شود.

شما هم می توانید با انتخاب این ماژول پس از فعالسازی سامانه پیامک ، کلیدواژه ای به انتخاب خودتان تعیین کنید و از مشتریان یا کاربران بخواهید که آن کلیدواژه را به شماره شما ارسال کنند. یک متن نیز به سامانه می دهید تا هر کسی که اقدام به ارسال کلیدواژه نماید آن متن برای او ارسال شود. به این ترتیب شماره افراد بدون دخالت شما در سامانه ذخیره می شود و در مراجعات بعدی می توانید از آنها استفاده کنید.

حتما بخوانید   چطور با تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟

چگونه مشتریان بدانند که باید چه کلیدواژه ای ارسال کنند؟

اطلاع رسانی به مشتریان از هر طریقی می تواند صورت گیرد. می توانید در کارت ویزیت خود به این موضوع اشاره کنید. در سایت خود اطلاع رسانی کنید و یا از طریق ارسال پیامک یا پخش تراکت به اطلاع مخاطبین خود برسانید.

برای تهیه این ماژول چه مقدار هزینه نیاز است؟

قیمت این ماژول ۱۵ هزار تومان است. برای تهیه این ماژول ابتدا باید یکی از نسخه های پنل اس ام اس را تهیه کنید. برای مثال اگر نسخه پایه به مبلغ ۵۰ هزار تومان را تهیه کنید ، می توانید با پرداخت ۱۵ هزار تومان این ماژول را از داخل سامانه خریداری کنید ( جمعا ۶۵ هزار تومان ) و با انجام تنظیمات کلیدواژه ، آن را فعال نمایید. اما اگر نسخه پیشرفته را تهیه کنید این ماژول به طور پیش فرض در آن فعال است و نیاز به هزینه جداگانه ای نیست.

دیدگاه خود را ارسال کنید