نحوه ساخت پنل اس ام اس

۱۳ خرداد ۹۶
نحوه ساخت پنل اس ام اس

ساخت پنل اس ام اس

برای افرادی که برای اولین بار می خواهند یک پنل اس ام اس داشته باشند همیشه این سوال مطرح است که چگونه می توانند یک نسخه از نسخه های پنل های اس ام اس یا سامانه های پیامک را در اختیار بگیرند؟ نحوه نصب آن چگونه است؟ آیا سخت افزار است یا نرم افزار؟ و … همه این ها سوالاتی است که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد تا با آشنایی بیشتر بتوانید تصمیم بگیرید.

آیا پنل اس ام اس یک سخت افزار است ؟

پاسخ منفی است. همانطور که از نام آنها پیداست، پنل ها یا سامانه ها یک نرم افزار تحت وب است. به این معنی که نیاز به نصب در رایانه ندارند و با ورود به آدرس نرم افزار (که پس از خرید از طریق پیامک برایتان ارسال می شود) می توانید از امکانات آنها بهره ببرید.

چگونه می توانیم یک پنل اس ام اس تهیه کنیم؟

ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنید. اگر می خواهید پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید و نیاز به امکانات حرفه ای تر مانند منشی پیامک ، کارت ویزیت پیامکی (پاسخ گوی خودکار) ، نظرسنجی و مسابقه و … احتیاج ندارید نسخه پایه با مبلغ ۵۰ هزار تومان کافی است و نیاز به هزینه اضافی نمی باشد. بدیهی است در صورت تمایل به ارتقا در هر زمان می توانید با پرداخت مابه التفاوت، نسخه خود را ارتقا دهید.

اکنون وارد صفحه خرید سامانه پیامک می شوید و نسخه پایه را انتخاب می کنید. در مرحله بعدی مشخصات خود را تکمیل می کنید و وارد صفحه درگاه بانکی می شوید و مبلغ پنل و شارژ (در صورت نیاز به شارژ اضافی) را آنلاین پرداخت می کنید. دقایقی بعد مشخصات سامانه برایتان از طریق پیامک ارسال می شود.

حتما بخوانید   چرا از ارسال پیامک نتیجه نگرفتم؟

برای استفاده از پنل های اس ام اس به چه سخت افزاری احتیاج داریم؟

۱- یک دستگاه رایانه ( لب تاپ یا pc ) یا گوشی تلفن همراه (ترجیحا برای استفاده بهتر از نرم افزار پیشنهاد می شود از گوشی استفاده نشود)

۲- اینترنت خانگی یا اداری

۳- نام کاربری و رمز عبور و آدرس اینترنتی نرم افزار که پس از خرید نرم افزار در اختیار شما قرار گرفته است

با خرید یک نسخه از نرم افزار چه تعداد پیامک می توانیم ارسال کنیم؟

بسیاری از متقاضیان بر این باورند که با خرید یک نسخه از نرم افزارها ( مثلا با خرید نسخه ۵۰ هزار تومانی ) می توانند به هر میزان که بخواهند پیامک ارسال کنند. در حالی که این باور غلط است. در واقع مبلغ اولیه پرداختی شما صرفا هزینه خرید نرم افزار می باشد و برای ارسال پیامک باید به میزان دلخواه خود اعتبار حساب خود را افزایش دهید. برای مثال اگر می خواهید به ۱۰۰۰ نفر پیامک ارسال کنید باید به میزان ۱۴۹۰۰ تومان (در نسخه پایه) و یا ۱۳۳۰۰ تومان (در نسخه پیشرفته) اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا شارژ سامانه پیامک خریداری شده محدودیت زمانی دارد؟

خیر شارژ موجود در حساب شما دارای محدودیت زمانی نیست و می توانید هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید.

نرم افزارها چه امکاناتی دارند ؟

امکانات عمومی: ارسال پیامک به صورت ساده / گروهی / انبوه |  امکان ارسال پیامک از روی نقشه و منطقه پستی  |  دارای دفترچه تلفن پیشرفته  | امکان شارژ آنلاین حساب

امکانات اختصاصی: امکانات هوشمند شامل ارسال پیامک به صورت هوشمند و متناظر / ارسال هوشمند به دفترچه تلفن |  ارسال به خطوط بلک لیست |  نظرسنجی و مسابقه |  منشی پیامک |  پاسخگوی تبلیغاتی و …

حتما بخوانید   چگونه مشتریان وفادار خود را افزایش دهیم؟

امکانات عمومی در نسخه پایه و کلیه امکانات در نسخه پیشرفته فعال است.

آیا پنل های اس ام اس محدودیت زمانی دارند؟

بله نرم افزارهای ارسال پیامک دارای تاریخ انقضای یکساله هستند. علت این امر این است که عمر انسان محدود است و نمی توان متعهد شد که به صورت نامحدود امکان استفاده از پنل ها موجود باشد. اما در پایان مدت می توان با درخواست، نسخه مربوطه را تمدید کرد.

آیا تمدید نرم افزار نیاز به هزینه دارد؟

بله. از آنجایی که جهت بقای شرکت و تهیه هزینه های مربوط به پشتیبانی و ارتقای نرم افزار نیاز به هزینه وجود دارد لذا در پایان مهلت نرم افزار، هزینه اندکی بابت تمدید دریافت می گردد. در حال حاضر در نسخه ۵۰ هزار تومانی با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان و در نسخه ۱۵۰ هزار تومانی با پرداخت مبلغ ۳۵ هزار تومان قابل تمدید است.

پیامک ها با چه شماره هایی ارسال می شوند؟

شماره های ارسال کننده معمولا توسط خود شما قابل انتخاب است. پیش شماره های اختصاصی شامل پیش شماره های ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ،  و ۵۰۰۰۲ می باشند و اعداد بعدی با توجه به سرشاخه اعلامی توسط شما قابل انتخاب است.

 

انتهای مطلب.

اختصاصی افراپیام .

دیدگاه خود را ارسال کنید