هدایای تبلیغاتی را در این هفته فراموش نکنید

۰۶ اسفند ۹۵
هدایای تبلیغاتی

در ادامه شنبه های پرانرژی ، در این هفته می خواهیم به جایگاه هدایای تبلیغاتی در تجارت و اینکه چگونه می توانید از پنل اس ام اس برای اعطای هدایای تبلیغاتی استفاده کنید بپردازیم.

ابتدا برای هر محصول هدایایی تعیین کنید

در شروع این هفته ابتدا برای هر محصول خود هدایایی در نظر بگیرید. مهم نیست هدیه چه چیزی باشد، این مهم را در نظر داشته باشید که مشتریان به هدایای شما اهمیت می دهند. سعی کنید ارزش مشتری را در اهدای هدیه در نظر بگیرید و کاری کنید که مشتری با دریافت آن هدیه ترغیب شود که بار دیگر از ما خرید کند.

آمارها نشان می دهد بیش از ۵۰ درصد تبلیغ کنندگان تصویر خوبی از فروشنده در ذهن دارند و این امر باعث می شود شما را به دیگران معرفی کنند و برند شما در نظر دیگران نیز معروف شود.

هدایای تبلیغاتی را در تبلیغ محصول خود معرفی کنید

این را در نظر داشته باشید که باید مشتری بداند که چه پیشنهاد شگفت انگیزی برای وی در نظر گرفته اید. ابتدا هدیه را معرفی کنید و سپس محصول خود را ارائه دهید. اگر با استفاده از پنل اس ام اس تبلیغ می کنید، هدیه را ابتدائا معرفی کنید و تاکید پیام شما بر روی هدیه ای باشد که در کنار محصول اصلی ارائه می دهید.

از منشی پیامک برای معرفی محصول و هدیه آن بهره ببرید

آیا تاکنون به این امر اندیشیده اید که چگونه مشتریان می توانند خودشان از محصولات شما، قیمت آنها و هدایایی که برای آن در نظر گرفته اید اطلاع حاصل کنند؟ بدون شک با استفاده از پنل های اس ام اس از جمله مهمترین ماژول هایی که به دست می آورید منشی پیامک است. با استفاده از این امکان می توانید کلید واژه هایی تعیین کنید و برای هر کلیدواژه یک پاسخ از پیش تعیین شده در نظر بگیرید. مثلا برای اطلاع از محصولات شما عدد یک را به سامانه پیامک ارسال کنند، یا اطلاع از هدایای تبلیغاتی هر محصول، عدد ۲ را ارسال کنند و … به این ترتیب مشتریان شما بدون اینکه متحمل هزینه ای شوند از تبلیغات شما بهره می برند و چه بسا نتیجه این اطلاع رسانی ها جذب یک مشتری جدید باشد.

حتما بخوانید   ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی از طریق سیم‌کارتهای شخصی

هدایای تبلیغاتی را به مشتریان سابق خود اطلاع دهید

قبلا هم گفته بودیم و همه نیز می دانند که هزینه حفظ مشتری سابق به مراتب کمتر از هزینه جذب مشتری جدید است. پس همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که راه ارتباطی میان خود و مشتریان قدیمی را حفظ کنید. این کار را با استفاده از یک پنل اس ام اس ساده نیز می توانید انجام دهید. به آنها پیامک ارسال کنید و هدیه تبلیغاتی را به آنها معرفی کنید.

برای خریداران سابق،بدون اینکه خریدی انجام دهند، یک هدیه رایگان در نظر بگیرید 

با ارسال پیامک به آنها، آنها را ترغیب کنید که بدون خرید، می توانند از هدایای شما استفاده کنند. این کار به مشتری ثابت می کند که برای شما ارزشمند است. این ارزش آفرینی می تواند موجب افزایش مشتری و افزایش فروش گردد.

منتظر شنبه های پر انرژی بعدی ما باشید

 

دیدگاه خود را ارسال کنید