چطور با تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟

۲۳ فروردین ۹۶
ارسال پیامک با تلفن ثابت

ارسال پیامک با تلفن ثابت

برندینگ دانشی است که با اعتبار بخشیدن به یک برند، موجب افزایش شهرت آن شده و در نتیجه هزینه تبلیغات را کاهش می دهد. برای ایجاد یک برند چندین ابزار در اختیار مدیران بازاریابی قرار دارد. اولین و مهمترین آنها ، تبلیغات است. از جمله روش های تبلیغات استفاده از روش ارسال پیامک می باشد. این روش کمک می کند که برند شما همیشه در دستان مشتری باشد. اما هنر استفاده از سامانه های پیامک نیز ایجاب می کند که با یک تبلیغات هدفمند ، برند خود را در ذهن مردم جاودانه کنیم. از این رو استفاده از خطوط شرکت یا محل کسب شما در ارسال پیامک موجب می شود که راه دسترسی مشتری به شما نزدیکتر شود و در واقع یک گام مهم به جلو بردارید.

چطور می توان با تلفن ثابت پیامک ارسال کرد؟

تاکنون پیامک های زیادی را از شماره های مختلف دریافت نموده اید. اما قطعا پیامکهایی که با خطوط تلفن ثابت ارسال می گردد توجه بیشتری را نسبت به سایر پیامک ها به خود جلب می کند. فکر نکنید که این روش ارسال پیامک روشی دست نیافتنی بوده و احتیاج به تجهیزات و سیستم های گران قیمت دارد، بلکه تنها با یک رایانه و اینترنت می توانید این کار را انجام دهید.

 

۱- برای این کار لازم است ابتدا یکی از نسخه های سامانه پیامک را انتخاب کنید. (برای مثال نسخه پایه به مبلغ ۵۰ هزار تومان)

۲- نسخه موردنظر را با کلیک بر روی گزینه خرید سامانه پیامک ثبت نام کنید و در نهایت هزینه پنل را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

حتما بخوانید   پنل های حرفه ای ارسال پیامک

۳- بعد از ثبت نام ، حداکثر ۱۵ الی ۳۰ دقیقه بعد، مشخصات سامانه پیامک را از طریق پیامک بر روی تلفن همراه خود دریافت می کنید.

۴- از طریق بخش پشتیبانی سامانه و یا ایمیل Afrapayam@gmail.com مدارک فعالسازی خط ثابت خود را برای ما ارسال کنید. این مدارک شامل تصویر کارت ملی صاحب خط و قبض تلفن می باشد. همکاران ما مراحل فعالسازی را پس از دریافت مدارک انجام می دهند و از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می دهند.

۵- پس از فعالسازی از داخل پنل اس ام اس خود می توانید خط فرستنده خود را انتخاب و با آن پیامک خود را ارسال کنید.

 

ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت چقدر هزینه دارد؟

۱- هزینه پنل ارسال اس ام اس که حداقل ۵۰ هزار تومان می باشد

۲- هزینه فعالسازی خط ثابت ۸ رقمی که حداقل ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

مجموعا با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان می توانید با خط ثابت محل کار خود پیامک های خود را ارسال کنید و شماره خود را در ذهن مشتری پایدار نمایید.

 

تمامی این مراحل از طریق تماس تلفنی با همکاران ما قابل انجام است.
۲۲۹۸۰۰۴۲ داخلی یک

 

دیدگاه خود را ارسال کنید