چند دلیل که باید ارسال پیامک با سیم کارت را انتخاب کنیم

۲۷ خرداد ۹۷

چند دلیل که باید ارسال پیامک با سیم کارت را انتخاب کنیم

از زمانی که تعداد پیامک های تبلیغاتی افزایش یافت، موضوع بلک لیست یا همان لیست سیاه مخابراتی نیز به وجود آمد. اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و … برای اینکه صاحبان سیم کارت از شر پیامکهای انبوه تبلیغاتی که وقت و بی وقت مزاحم مردم می شدند، خلاص شوند، این امکان را برای آنها فراهم آوردند که بتوانند جلوی ارسال پیامکهای تبلیغاتی را بگیرند. از این رو آرام آرام تعداد شماره هایی که خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار دادند افزایش یافت و دیگر به راحتی سابق نمی توان به همه شماره ها پیامک ارسال کرد. این موضوع باعث شد افرادی که به دنبال تبلیغات پیامکی بودند به دنبال ارسال پیامک با سیم کارت باشند. در این مقاله چند دلیل برای اینکه ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را انتخاب کنیم را یادآوری می کنیم:

۱سیم کارت ها امکان ارسال به خطوط بلک لیست را دارند

عمده ترین دلیلی که می توان برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت برشمرد، ویژگی امکان ارسال پیامک به تمام خطوط حتی خطوط بلک لیست است. شماره های مجازی اعم از ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ و … فقط در صورتی می توانند به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنند که از حالت تبلیغاتی خارج شده باشند و به اصطلاح به حالت خدماتی درآیند که این روند نیز دارای شرایط خاص و مشکلی بوده و به راحتی امکان پذیر نیست. اما سیم کارت ها بدون هیچ محدودیتی امکان ارسال پیامک حتی به خطوط بلک لیست را دارند و تمامی افراد، پیامک های شما را دریافت خواهند نمود.

۲پیامکهایی که با سیم کارت ارسال می شوند بیشتر خوانده می شوند

حجم انبوه پیامک های تبلیغاتی با خطوط مجازی مثل ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و … موجب گردید که توجه مردم به این شماره ها کم شود و به محض اینکه این شماره ها را در اینباکس خود مشاهده کنند، حتی اگر دریافت هم کنند، آن را حذف می کنند. اما در مقابل اگر با سیم کارت ارسال شود، با توجه به اینکه ممکن است سیم کارت متعلق به شخص خاصی باشد، حس کنجکاوی برای دسترسی به متن پیامک تحریک می شود و در نتیجه پیامک مورد نظر خوانده می شود. این همان نتیجه ای است که ز ارسال پیامک انبوه می توان انتظار داشت و در واقع صرف خواندن و توجه به متن پیامک، هدف اولیه و اصلی ارسال پیامک است و جذب مشتری هدف دیگری است که در مرحله بعدی باید مورد توجه قرار گیرد.

۳تبلیغات با شماره سیم کارت بیشتر جواب می دهد

بدون شک مخاطبان اصلی تبلیغات بیشتر همان افرادی هستند که شماره خود را در لیست سیاه قرار داده اند چرا که آنها پیامکهای تبلیغاتی کمتری دریافت می کنند و چنانچه با این پیامکهایی که از سوی شما با سیم کارت ارسال می شوند مواجه شوند، در صورت نیاز حتما مشتری شما خواهند شد. تحقیقات و تجربه نیز نشان می دهد که ارسال کنندگان اینگونه پیامکها، بازخورد بهتری نسبت به سایرین داشته اند.

چگونه با سیم کارت پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

برای این کار نمی توان با گوشی تلفن همراه یا مودم های جی اس ام معمولی اقدام کرد. سامانه پیامک افراپیام، با استفاده از مودم های مولتی پورت با سیم کارتهای متعددی این کار را با استفاده از پنل های پیامکی ویژه متصل به مودم ها، انجام می دهد که سرعت ارسال پیامک تا حد قابل قبولی افزایش یابد و شما بتوانید پیامکهای خود را با خیال آسوده به دست مخاطبین خود برسانید. برای این کار لازم است با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و متن پیامک خود را در اختیار آنها قرار دهید تا به شماره های دلخواه شما یا منطقه و شهر مورد نظر شما ارسال انجام شود و گزارش مکتوب آن برای شما ارسال شود.

آیا خودمان می توانیم پنل ارسال پیامک با سیم کارت را در اختیار بگیریم؟

هر چند سامانه پیامک افراپیام پیشنهاد می کند که ارسال های سیم کارتی را در اختیار کارشناسان شرکت قرار دهید تا با تجربه ای که دارند در زمان بهتر و با سرعت بیشتری برای شما ارسال را انجام دهند، اما در صورت تمایل ، پنل ارسال اس ام اس با سیم کارت را می توانید با پرداخت مبلغ ۱۲۰ هزار تومان در اختیار بگیرید و با تعرفه ثابت هر پیامک ۱۹۰ ریال، ارسال های خود را انجام دهید. اما در صورت سپردن ارسالها به کارشناسان شرکت، تعرفه پیامکهای به صورت شناور تعیین می شود و با تعداد ارسال های بالا ، قیمت کاهش می یابد.

دیدگاه خود را ارسال کنید