چگونه به افرادی که در یک محدوده هستند، پیامک ارسال کنیم؟

۰۳ بهمن ۹۵

یکی از نیازهای کاربران این است که می خواهند بدانند چگونه می توانند به افرادی که در یک منطقه حضور دارند پیامک ارسال کنند؟ این امر از این جهت مهم است که فرستنده به صورت هدفمند اقدام به تبلیغات نماید و در واقع هزینه ای با بازخورد مناسب داشته باشد. اگر ما بدون در نظر گرفتن محدوده ای که کسب و کار ما در آن قرار دارد اقدام به ارسال پیامک انبوه کنیم در واقع نمی توانیم انتظار داشته باشیم که نتیجه مناسبی نیز به دست آوریم. بنابراین ارسال های تبلیغاتی حتما باید با توجه به محدوده ای که قصد تبلیغات داریم صورت گیرد.

روش های ارسال پیامک به صورت منطقه ای:

۱- ارسال پیامک از روی نقشه گوگل : سامانه پیامک جدید افراپیام این امکان را دارد که با استفاده از نقشه گوگل و با تعیین محدوده مورد نظر به تعدادی که به انتخاب شما می تواند تعیین شود، پیامک ارسال کنید. استفاده از نقشه این مزیت را دارد که منطقه خود را دقیق تر انتخاب کنید و به همه یا بعضی از افرادی که تلفن همراهشان مربوط به آن منطقه می باشد پیامک های خود را ارسال کنید.

۲- ارسال بر اساس کدپستی : در این روش می توانید بر اساس کد پستی های درج شده مربوط به یک شهر به شماره هایی که با آن آدرس ثبت شده باشند پیامک ارسال کنید. تفاوت این روش با روش ارسال از روی نقشه این است که در این حالت باید ، ۴ رقم ابتدای کدپستی منطقه ای که قرار است به آن محدوده پیامک ارسال کنید را بدانید و سپس با انتخاب کد پستی مربوطه پیامک خود را ارسال کنید.

حتما بخوانید   روش های ارسال پیامک هوشمند

۳- ارسال پیامک بر اساس آنتن دهی (BTS IRANCLLE): این روش که صرفا برای خطوط ایرانسل امکان پذیر است به این صورت است که با ورود به سامانه پیامک (پس از خرید و فعالسازی) در بخش ارسال bts فرم مربوطه را تکمیل می کنید و در ساعت و روز موردنظر ، متن پیامک شما به تمام شماره های ایرانسلی که در آن محدوده در حال عبور باشند ارسال می شود. این روش مستقیما توسط شرکت ایرانسل و با واسطه شرکت نسیم سامانه (افراپیام) ارسال می شود. ویژگی این روش این است که حداقل ارسالی ها باید ۵۰ هزار عدد باشد و هزینه ارسال معادل ۱۳۳ ریال (با احتساب مالیات و … ) می باشد.

شما نیز می توانید با خرید هر یک از سامانه های پیامک به تمام امکانات فوق دسترسی داشته باشید.

در صورت دارا بودن هر گونه سوال کارشناسان شرکت آماده پاسخگویی می باشند: ۲۲۹۸۰۰۴۲ داخلی ۱

دیدگاه خود را ارسال کنید