چگونه می توانیم نرم افزار خود را به سامانه پیامک متصل نماییم؟

۰۶ خرداد ۹۶
نرم افزار سامانه پیامک

نرم افزار سامانه پیامک

یکی از کاربردهای مهم و اساسی سامانه های پیامک، اطلاع رسانی به مخاطبان می باشد. اطلاعاتی همچون اخبار یک مجموعه ، کاهش قیمتها ، ارائه و معرفی محصولات جدید ، تبریک مناسبتها و … .

چگونه می توانیم نرم افزار خود را به سامانه پیامک متصل نماییم؟

اما گاهی ممکن است بخواهیم این پیامک ها به طور خودکار توسط پنل اس ام اس صورت گیرد. برای مثال شما یک نرم افزار حسابداری دارید و می خواهید که پس از انجام عملیاتی مانند صدور فاکتور ، صدور پیش فاکتور ، ارسال محصول و … بلافاصله به مشترک مربوطه شما پیامک ارسال شود و به ایشان اطلاع داده شود. و یا اگر وب سایتی دارید که افراد باید عضو سایت شما شوند و لازم است کد فعالسازی برای آنها ارسال شود و می خواهید پیامک حاوی کد فعالسازی به طور خودکار توسط سیسم ارسال شود.

برای این منظور می توانید از قابلیت وب سرویس سامانه پیامک افراپیام استفاده نمایید.

با استفاده از وب سرویس شما می توانید ارتباط هوشمندانه و دو طرفه ای بین سامانه پیامک و نرم افزار یا وب سایت خود برقرار نمایید. بدین ترتیب نرم افزار می تواند بسته به نیاز  شما از طریق سامانه، پیامک های مربوطه را ارسال کند و یا پیامک های دریافتی را از سامانه تحویل گرفته و مدیریت نماید.

نرم افزار ارسال پیامک

نرم افزار ارسال پیامک

برای فعالسازی وب سرویس و ارسال پیامک از طریق نرم افزار ، کافیست کدهای برنامه نویسی مربوطه را طبق فایل راهنما در نرم افزار وارد نموده تا بدین وسیله نرم افزار به سامانه متصل شود. نمونه کدهای لازم به همراه فایل راهنمای استفاده از آن در بخش وب سرویس پنل اس ام اس نیز موجود می باشد.

حتما بخوانید   ارسال پیامک به بلک لیست ها

آیا برای استفاده از این امکان هزینه ای باید پرداخت شود؟

استفاده از وب سرویس هزینه ای ندارد. اگر با سیستم برنامه نویسی آشنا باشید شخصا نیز می توانید این کار را انجام دهید و یا پشتیبان نرم افزار یا وب سایت شما می تواند کد های مربوطه را از طریق لینک زیر دریافت کرده و سامانه را به نرم افزار یا وب سایت شما متصل نماید. تنها هزینه ای که باید پرداخت شود هزینه یکی از نسخه های پنل اس ام اس می باشد.

کدامیک از نسخه های پنل اس ام اس این امکان را دارند؟

تمام نسخه های ما (اعم از نسخه پایه و پیشرفته) امکان فعالسازی وب سرویس را بدون هزینه دارا می باشند.

آیا می توانیم از کارشناسان شرکت برای فعالسازی وب سرویس استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد فعالسازی وب سرویس شامل هزینه نمی شود، اما اگر بخواهید اجرای آن را بر عهده تیم فنی ما قرار دهید، با تعیین وقت و اعلام هزینه مورد نیاز، کارشناس مربوطه این سرویس را برای شما اجرا خواهد نمود. بدیهی است مواردی که نیاز به حضور در محل شما داشته باشد باید با تعیین وقت و پرداخت هزینه صورت گیرد. همچنین اگر خودتان و یا پشتیبان سایت و نرم افزارتان می خواهد این کار را انجام دهد ، کارشناسان فنی شرکت در صورت نیاز، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

اختصاصی ارسال پیامک افرا پیام .

#نرم افزار ارسال پیامک رایگان 

دیدگاه خود را ارسال کنید