کارت ویزیت پیامکی چیست؟

۰۶ خرداد ۹۶
کارت ویزیت پیامکی

کارت ویزیت پیامکی چیست؟

امروزه بسیاری از افراد برای نشان دادن موقعیت خود به مشتریان از کارت ویزیت استفاده میکنند. کارت ویزیت حاوی اطلاعاتی همچون نام شرکت، تلفن تماس، آدرس می باشد.

 

اطلاعات را در جیب مشتری قرار دهید!!!!

شما می توانید حالت فیزیکی کارت ویزیت را از بین ببرید به طوری که اطلاعات شرکت خود را در جیب مشتری قرار دهید؟حتما از خود میپرسید این به چه معنی میباشد؟ این موضوع بدین معنی می باشد که از طریق ارسال پیامک اطلاعات شرکت که شامل نام، نام خانوادگی ،ایمیل و موبایل می باشد را در اختیار مشتریان قرار دهید. به طوری که مشتری با فرستادن هر کلمه و یا حتی کاراکتری اطلاعات شرکت شما را دریافت خواهد کرد و اطلاعات شما را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره کند. در نهایت این اطلاعات از شماره اختصاصی پنل پیامکی شما فرستاده می شود.

شما با استفاده از ماژول پاسخ تبلیغاتی این امکان را دارید تا کارت ویزیت پیامکی خود را فعال کنید. روتد آن به صورت زیر می باشد:

۱-تنظیمات پیام برای کارت ویزیت در ماژول پاسخ تبلیغاتی

۲-فرستادن هر کلمه ای یا عددی از سمت مخاطب

۳-دریافت اطلاعات کارت ویزیت از طریق شماره اختصاصی سامانه ارسال پیامک

 

در نتیجه،کارت ویزیت پیامکی امکانی است برای ارسال کارت ویزیت با سامانه ارسال اس ام اس که حاوی: نام و نام خانوادگی،ایمیل و شماره تماس می باشد.

  • هزینه این ماژول ۱۵۰۰۰ تومان می باشد که قبل از این، شما باید یکی از نسخه های پنل پیامکی را خریداری کنید. لازم به ذکر است که این ماژول در نسخه پیشرفته به صورت پیشفرض فعال می باشد و نیازی به خریداری مجدد آن نیست.
حتما بخوانید   عضویت خودکار در دفترچه تلفن ، راهی برای حفظ مشتریان

 

دیدگاه خود را ارسال کنید