کدخوان | ویژگی یک سامانه پیامک مختص کسب و کارهای فروشگاهی

۲۶ خرداد ۹۷

کدخوان | ویژگی یک سامانه پیامک مختص کسب و کارهای فروشگاهی

سامانه پیامک همواره برای مشاغل مختلف کاربرهای مختلفی دارد. هر کسب و کاری با توجه به نیاز خود، می تواند استفاده خاصی از سامانه پیامک داشته باشد. در این مقاله می خواهیم به یکی از امکانات مهم سامانه پیامک افراپیام با نام کدخوان اشاره کنیم که برای کسب و کارهای فروشگاهی اعم از فروشگاه های مجازی و آنلاین و یا فروشگاه های سنتی، کاربرد ویژه ای دارد.

حتماً تاکنون با محصولاتی مواجه شده اید که دارای کد می باشد. این کد می تواند کد گارانتی محصول یا کد قرعه کشی و یا حتی بارکد محصول باشد. عمده فروشندگان و یا تولیدکنندگان برای ارائه محصول مطمین و تضمین اصالت کالا و محصول خود، راهکارهای پیامکی را پیش بینی کرده اند و به خریداران توصیه می کنند که برای مطمین شدن از اصالت کالا و یا شرکت در قرعه کشی کد درج شده بر روی محصول را به سامانه پیامکی آنها ارسال کنند. با ارسال کد مذکور، و در صورت صحیح بودن کد، معمولاَ پاسخی از پیش تعیین شده برای فرستند (مشتری) ارسال می شود و به او اعلام می کند که کد صحیح است و یا در قرعه کشی شرکت داده شده اند. این کار قطعاً توسط شخص انجام نمی شود و اینگونه نیست که یک نفر در کنار سیستم سامانه پیامک بنشیند و به محض دریافت کد، پیامک مربوطه را ارسال کند، چه بسا اگر این کار بخواهد به دست انسان صورت گیرد نه تنها زمانبر خواهد بود بلکه بررسی اصالت و صحت کد ارسالی، خود امری پیچیده می باشد. بنابراین ناگفته پیداست که این کار به صورت سیستمی و توسط سامانه پیامک با استفاده از ماژول کدخوان که با نام گارانتی چک (بررسی کننده گارانتی) نیز معروف است، انجام می شود.

حتما بخوانید   ویژگی های سامانه پیام رسان افراپیام

با استفاده از این امکان، تمامی کدها ابتدا توسط دارنده سامانه پیامک، در سامانه تعریف میشود و صحیح بودن آن مشخص می گردد و به سیستم پیامکی دستور داده می شود که در صورت صحیح بودن کد و مطابقت کد ارسالی با کد موجود در سامانه، پیامکی با متن دلخواه که حکایت از صحیح بودن دارد، برای مشتری ارسال شود. همچنین می توان در فرض غلط بودن کد ارسالی نیز، متنی تعیین نمود تا به مشتری بفهماند که کد ارسالی غلط است و یا محصولی با این کد وجود ندارد.

سامانه پیامک افراپیام، دارای چنین ویژگی ارزشمندی می باشد و برای تولیدکنندگان و یا فروشندگان محصولات، بسیار مفید خواهد بود. نکته قابل توجه این است که هر کسب و کار دیگری نیز می تواند از این ماژول مناسب با خدماتی که ارائه می دهد استفاده کند، با این توضیح که باید سامانه پیامک را بشناسد و هدف هر ماژول را بداند تا بتواند هر تعریفی که خود می داند از سامانه داشته باشد و به هدف مورد نظر خود نائل آید.

 

قیمت ماژول کد خوان چقدر است؟

برای دارا بودن یک سامانه پیامک با امکان ماژول کدخوان، نیازمند پرداخت حداق ۷۳٫۰۰۰ تومان هزینه (بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده) می باشد. ابتدا می توانید سامانه پیامک نسخه پایه را خریداری کنید و سپس ماژول کدخوان را جداگانه با پرداخت مبلغ ۱۳۰۰۰ تومان (معادل ۸۵۰ پیامک) فعال نمایید.

 

آیا همه افراد با توجه به تعداد زیاد خطوط بلک لیست، پاسخ ها را دریافت می کنند؟

سامانه پیامک افراپیام دارای این امکان می باشد که با استفاده از یک خط خدماتی، شما می توانید به عمده خواسته های خود دست یابید و همه افراد حتی اگر در لیست سیاه مخابراتی باشند، این پیامک را دریافت می کنند. با این وجود سامانه پیامک افراپیام می تواند با استفاده از خطوط خود شرکت با دریافت هزینه، این کار را برای شما انجام دهد و شما به نتیجه مطلوب خود دست یابید.

حتما بخوانید   ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی از طریق سیم‌کارتهای شخصی

 

دیدگاه خود را ارسال کنید