نسخه پایه ، با توجه به امکانات اولیه ای که دارد و تعرفه مناسب پیامکها ، ویژه کسب و کارهای کوچک بوده و برای مدیریت مشتریان ، بازاریابی و تبلیغات کاربرد دارد. در این سامانه هزینه هر پیامک بر اساس جدول زیر و به میزان خرید اعتبار ، کاهش می یابد و از ۱۲۰ ریال تا ۱۵۵ ریال متغیر است. هر چه میزان شارژ خریداری شده بیشتر باشد ، قیمت پیامک ها کمتر محاسبه شده و تعداد بیشتری پیامک دریافت خواهید کرد.

از دیگر ویژگی های این نسخه این است که یک شماره ۱۴ رقمی به انتخاب شما و به رایگان به شما تقدیم می گردد.

امکانات نسخه پایه

♦ ارسال پیامک تکی و گروهی : ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست

♦ ارسال پیامک انبوه و منطقه ای: کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک افرا پیام آپلود شده است، تعداد شماره موبایل های این بانک ۳۱ میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید.

♦ ارسال از روی نقشه گوگل:در ارسال از نقشه شما می توانید با انتخاب مکان مورد نظر خود بر روی نقشه و انتخاب محدوده مورد نظر، تعداد مشترکین محدوده را مشاهده نموده و به آن ها ارسال انجام دهید.

♦ ارسال به اصناف خاص: اگر برای معرفی محصول خود تمایل دارید به افرادی که در یک صنف خاص فعالیت دارند پیامک ارسال نمایید می تواننید از بانک های موجود در این ماژول استفاده نمایید.

♦ ارسال بر اساس سن و جنسیت: این ویژگی منحصربفرد قابلیت دارد تا شما پیامکهای تبلیغاتی خود را به صورت بسیار دقیق و حساب شده به مشتریان خود ارسال نمایید. مثلا با انتخاب شهر تهران و سپس محله تجریش میتوانید به گروه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال و جنسیت خانم ها و یا آقایان و یا هر دو ارسال داشته باشید. دیتابیس شماره های ارسال براساس جنسیت و سن و سال مستقیما از اپراتور خطوط ۵۰۰۰ گرفته میشود و کارکرد سامانه کاملا آنلاین است. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد. برای عملکرد این ویژگی باید خط ۵۰۰۰ خریداری نمایید.

♦ ارسال از دکل ایرانسل: در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید، به این آنتن ها BTS گفته می شود . از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است. به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت. تمامی سفارشات توسط شرکت ایرانسل انجام می گیرد.

تعرفه پیامک ها  در پنل پایه بر اساس میزان خرید ریالی می باشد. به عبارتی هر چقدر میزان خرید شما بیشتر باشد، هزینه هر پیام کمتر محاسبه می شود.

 

تعرفه ارسال پیامک در نسخه های کاربری

اپراتور ۰۲۱ (ریال) اپراتور  ۵۰۰۰ (ریال) اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ (ریال) خرید پیامک از

(ریال)

۱۵۵ ۱۴۱ ۱۵۵ ۰
۱۵۳ ۱۳۹ ۱۵۳ ۱٫۱۱۰٫۰۰۰
۱۵۱ ۱۳۷ ۱۵۱ ۲٫۵۰۰٫۰۰۰
۱۴۹ ۱۳۵ ۱۴۹ ۷٫۵۰۰٫۰۰۰
۱۴۷ ۱۳۳ ۱۴۷ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۴۵ ۱۳۱ ۱۴۵ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۴۳ ۱۲۹ ۱۴۳ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۴۱ ۱۲۷ ۱۴۱ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۳۹ ۱۲۵ ۱۳۹ ۶۷٫۵۰۰٫۰۰۰
۱۳۷ ۱۲۳ ۱۳۷ ۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۳۵ ۱۲۱ ۱۳۵ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
قیمت نسخه:۶۰۰۰۰ تومان

برای خریدهای بالاتر قیمت پیامک قابل مذاکره خواهد بود.


نکات مهم
:

 • به هزینه پیامک ها ۹% مالیات بر ارزش افزوده اعمال می گردد.
 • هزینه ارسال پیامک انگلیسی معادل ۴/۲ برابر فارسی می باشد. ولی در اپراتور ۰۲۱ هزینه پیامک انگلیسی معادل با فارسی می باشد.
 • هزینه پیامک‌های ارسال نشده به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.
 • در هنگام دریافت پیامک هیچ هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌شود.
 • قابلیت دریافت گزارش تحویل (delivery) دقیق در سامانه وجود دارد.
 • هیچ محدودیتی برای تعداد پیامک‌های ارسالی از سامانه وجود ندارد.
 • تعرفه پنل به صورت متغیر و شناور می باشد، لذا با شارژ بیشتر تعرفه پیامک کاهش پیدا می کند.
 • به هر کاربر یک خط اختصاصی هدیه، با قابلیت ارسال و دریافت، اهدا می‌گردد. لذا ارسال کپی کارت ملی الزامی می‌باشد.
 • در صورت ارسال پیامک با تیراژ بالا یا برند بودن شرکت شما، امکان مذاکره و تغییر در تعرفه ها وجود خواهد داشت.

 

نسخه پایه (دارای امکانات پایه)

60,000 تومان
 • یک شماره 14 رقمی هدیه
 • هر پیامک از 120 ریال تا 155 ریال
 • ارسال تکی و گروهی
 • ارسال انبوه و منطقه ای
 • ارسال از روی نقشه گوگل
 • دفترچه تلفن و مدیریت مشتریان
 • ارسال بر اساس سن و جنسیت