نسخه پیشرفته کاربری ، سامانه ای است با امکانات فوق العاده و کامل که به ویژه برای اشخاص حقیقی و حقوقی که نیازمند ارسال پیامک به صورت گسترده و انبوه می باشند و نیز افرادی که قصد مدیریت مشتریان خود را دارند کاربرد دارد.

در این سامانه یک شماره ۸ رقمی ویژه ارسال به بلک لیست + یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی ۳۰۰۰ + یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی ۵۰۰۰

***امکانات دیگر این نسخه عبارت اند از :***

♦ ارسال پیامک تکی و گروهی : ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست

♦ ارسال پیامک انبوه و منطقه ای: کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک افرا پیام آپلود شده است، تعداد شماره موبایل های این بانک ۳۱ میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید.

♦ ارسال از روی نقشه گوگل:در ارسال از نقشه شما می توانید با انتخاب مکان مورد نظر خود بر روی نقشه و انتخاب محدوده مورد نظر، تعداد مشترکین محدوده را مشاهده نموده و به آن ها ارسال انجام دهید.

♦ ارسال به اصناف خاص: اگر برای معرفی محصول خود تمایل دارید به افرادی که در یک صنف خاص فعالیت دارند پیامک ارسال نمایید می تواننید از بانک های موجود در این ماژول استفاده نمایید.

♦ ارسال بر اساس سن و جنسیت: این ویژگی منحصربفرد قابلیت دارد تا شما پیامکهای تبلیغاتی خود را به صورت بسیار دقیق و حساب شده به مشتریان خود ارسال نمایید. مثلا با انتخاب شهر تهران و سپس محله تجریش میتوانید به گروه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال و جنسیت خانم ها و یا آقایان و یا هر دو ارسال داشته باشید. دیتابیس شماره های ارسال براساس جنسیت و سن و سال مستقیما از اپراتور خطوط ۵۰۰۰ گرفته میشود و کارکرد سامانه کاملا آنلاین است. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.

♦ ارسال از دکل ایرانسل: در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید، به این آنتن ها BTS گفته می شود . از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است. به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت. تمامی سفارشات توسط شرکت ایرانسل انجام می گیرد.

ارسال و دریافت اتوماتیک که شامل:

♦ ارسال زماندار پیشرفته : شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت ۱۲ یا هرروز ساعت ۱۸ پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

♦ تبریک تولد یا رویداد : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو … را به شخص اعلام می کند.

♦ نظرسنجی و مسابقه : شما می توانید همانند برنامه ۹۰ یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید، سئوالات را مشخص نمایید، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید، با امکان ساخت ۶ مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط …)

♦ ارسال از موبایل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید

♦ منشی پیامکی : به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد ۱ را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

♦ پاسخ تبلیغاتی : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::افرا پیام::. )

انتقال پیامک های دریافتی که شامل:

♦ دایورت دریافتی ها به موبایل : در صورت تمایل می توانید تمامی دریافتی هایی را که به سامانه شما انجام می گردد، به شماره همراه دلخواه خود انتقال دهید.(توجه داشته باشید که هزینه ارسال پیامک انتقال داده شده از سامانه شما کسر می گردد و در صورتی که پنل اعتبار کافی نداشته باشد ،این انتقال انجام نخواهد شد.)

♦ انتقال دریافتی به ایمیل : در صورت تمایل می توانید تمامی دریافتی هایی را که به سامانه شما انجام می گردد، به ایمیلهای دلخواه خود انتقال دهید. (توجه داشته باشید که انجام انتقال به ایمیل، از اعتبار شما کسر نخواهد کرد.)

♦ انتقال دریافتی ها بهURL : در صورت تمایل می توانید تمامی دریافتی هایی را که به سامانه شما انجام می گردد، به URL های دلخواه خود انتقال دهید.(توجه داشته باشید که انجام انتقال به URL، از اعتبار شما کسر نخواهد کرد.)

ارسال به بلک لیست با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان :

این ماژول با داشتن خطوط خدماتی به کلیه کاربران امکان ارسال به خطوط بلک لیست را میسر می سازد. تنها کافیست یکی از خطوط ماژول را انتخاب نموده و ۲ کلیدواژه برای ثبت نام و عدم ثبت نام همراه با نام شرکت وارد نمایید. شماره ها را وارد لیست مخاطبان باشگاه مشتریانتان کرده و پیامک هایتان را به آنان ارسال نمایید.

امکانات هوشمند که شامل:

♦ ارسال هوشمند به دفترچه تلفن : شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و … را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا : آقای فرید فریدی تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

♦ افزودن خودکار شماره موبایل به گروه مخاطبین : در صورتی که تمایل داشته باشید که افرادی که یک متن خاص را ارسال می نمایند به صورت خودکار به مخاطبین شما در سامانه اضافه شوند از این ماژول استفاده نمایید. نحوه عملکرد به این صورت است که شخص متنی را که شامل کاراکتری خاص می باشد را به شماره اختصاصی تعیین شده توسط شما ارسال می نماید، به صورت خودکار شماره همراه به گروه (های) مخاطبینی که در سامانه تعیین کرده اید اضافه می گردد.

♦ کدخوان- گارانتی : اگر بخواهید برای محصولات ارائه شده تان، یک کد به عنوان گارانتی ارائه نمایید، می توانید برای فعالسازی زمان شروع گارانتی از این ماژول استفاده نمایید. این اصلی ترین کاربرد این ماژول است. بدین ترتیب که مخاطب شما کد گارانتی را به سامانه ارسال می نماید، در صورت وجود تعریف کد در کدخوان، علاوه بر ثبت زمان دریافت ، پاسخ تعیین شده شما نیز برای وی ارسال می شود.

♦ عضویت در لیست سیاه : از طریق این ماژول می توانید شماره هایی را که قصد ندارید از شماره اختصاصی تان به آنها پیامک ارسال شود را در لیست سیاه قرار دهید.

♦ ارسال متناظر VIP : فرض کنید می خواهید یه ۱۰۰ نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است، با استفاده از این سرویس، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید، متن هرکس برای وی ارسال می گردد.

♦ ارسال هوشمند VIP : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه “مرحله بعد” را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید.

 

نسخه پیشرفته (دارای امکانات کامل)

191,000 تومان
  • 2 شماره اختصاصی هدیه
  • هر پیامک از 120 تا 155 ریال
  • یک شماره 8 رقمی ویژه ارسال به بلک لیست
  • دارای امکانات نسخه پایه
  • ارسال و دریافت اتوماتیک
  • ارسال به بلک لیست
  • ارسال بر اساس سن و جنسیت